Tak, to będzie nowy Salon24.
O ile możliwość komentowania będzie dostępna wyłącznie poprzez FB.
Logo, kolory, barwy, układ, kategorie, działy, reklamy i inne imponderabilia to nie moja sprawa. To nie mój biznes. Nie znam się, nie wiem, zarobiony jestem. Zakładam, że będzie to korzystne.
Ale włączanie w cały proces blogowania i komentowania na S24 niejakiego FB spowoduje, że istotnie będzie to nowy Salon24.
I mam nieodparty wrażenie, że właśnie to (a nie kolory, działy i kategorie) spowodują istotną zmianę. Nie mam pojęcia, czy będzie to "dobra zmiana" i dla kogo będzie to "dobra zmiana", jeśli taką będzie w końcowym rozrachunku. Również ekonomicznym.
Jak wielu Blogerów i Komentatorów nie jestem członkiem społeczności FB. I - ca ważniejsze - nie zamierzam być. Gdyby pojawił się na FB taki profil "Stary Wrocek" albo inny Wrocek to na pewno nie będę ja - salonowy Stary Wrocek. Zatem wszelkie komentarze zamieszczane na S24 - a sygnowane przez "Starego Wrocka" - poprzez FB nie będą moje.
Pewnie możliwe będzie zablokowanie komentarzy pod notkami: ale po co? Skoro nie ma mnie na FB to nie będę mógł odpowiadać na komentarze Czytelników. Ale jaki ma sens notka bez dialogu? Toż to byłby portal swego rodzaju kazań lub oświadczeń. Żeby nie powiedzieć, ogłoszeń typu "co mi leży na wątrobie": przeczytaj Czytelniku i .... żegnaj.
NIe mam wątpliwości, że wówczas Salon24 stanie się Nowym Salonem. Czy o taki Salon chodzi? Nie mam pojęcia...
Na "wszelki słuczaj", gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany czy jeszcze żyję, przypominam, że można mnie znaleźć na TT: https://twitter.com/starywrocek
Wszystkiego dobrego w 2017!
Jestem świadomy, że nie wystarczy dużo wiedzieć, aby być mądrym człowiekiem . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Tu bywam: https://twitter.com/starywrocek
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Rozmaitości