Swobodna energia
W nauce, podobnie jak w życiu, najważniejsza jest prawda.
15 obserwujących
182 notki
206k odsłon
  540   0

Mistyfikacja XX wieku, Frag.3

(Oto trzy fragmenty z pracy "Teoria względności - mistyfikacja XX wieku"; autor W.I. Siekierin; całą pracę można przeczytać na https://royallib.com/read/sekerin_vladimir/teoriya_otnositelnosti__mistifikatsiya_hh_veka.html#0.)

Fragment 3

14. Zakończenie

Wracając do wizerunku Einsteina na okładce, taka mimika jest powszechna wśród dzieci, ale nie jest akceptowana w świecie dorosłych, dlatego jest szokująca i zagadkowa.
image
Portret należy traktować dosłownie. Zaangażowany w polityczne intrygi Einstein przypuszczalnie zrozumiał, że stał się uczestnikiem mistyfikacji i że nie da się oszukiwać wszystkich i przez cały czas. Nie chcąc być w oczach swoich potomków zwykłym oszustem, rozpowszechnia fotografię, mistyfikatora, magika, na której, bardziej elokwentnie niż jakiekolwiek słowa, mówi: dokonane oszustwo przyjmujcie jako żart.

Mistyfikacja zdecydowanie się udała. Jeśli obraz K. Malewicza jest kpiną z "twórczej" publiczności, która widzi w nim głęboki sens, to teoria względności jest kpiną z przodującej części naukowej elity całego świata, która drugie stulecie poszukuje i odnajduje głęboki sens w absolutnym nonsensie. 

Tak więc, wraz z formułą "2x2=5" - symbolem oczywistego absurdu, wszystkie trzy wątki tej części obrazu I.S. Głazunowa ukazują głupotę i szarlataństwo w różnych dziedzinach ludzkiej działalności - w życiu codziennym, w sztuce i nauce.

Wiele osób na świecie już odkryło naukowe oszustwo. Z wyników radiolokacji Wenus w Ameryce wyciągnięto odpowiednie wnioski. B.G. Wallace pisze, że wzrost cenzury związany z przygotowaniami do "gwiezdnych wojen" sprawia, że ​​jest bardzo prawdopodobne, że departament wojskowy USA uważa względną prędkość światła w kosmosie c+v za ściśle tajną informację. Takie informacje dotarły z Departamentu Sił Powietrznych.

W książce V.N. Demina i V.P. Selezneva "Zrozumienie wszechświata ...", М., 1989 r., jest napisane, że możliwą przyczyną śmierci naszych statków kosmicznych "Fobos-1" i "Fobos-2" skierowanych na Marsa (ich koszt bez kosztów startów to ponad 800 milionów rubli, czyli 1 miliard dolarów) jest wyliczenie lokalizacji i trajektorii lotu według wzorów STW (s. 140). Natomiast amerykańskie statki kosmiczne, którego trajektoria została obliczona zgodnie z mechaniką klasyczną, przelatując obok wszystkich planet, opuściły Układ Słoneczny.
Przyszła pora aby w Rosji zrozumieli zgubny charakter relatywizmu.  

Teoria względności jako teoria fizyczna jest nie do utrzymania. W konsekwencji jej dalsze nauczanie w szkołach i na uniwersytetach jest celowym oszustwem i prowadzi do moralnej szkody dla uczniów i studentów, a dalsze finansowanie fałszywych projektów badawczych prowadzi do materialnych strat państwa. 
Kto powinien być za to odpowiedzialny? 

Obserwacje i eksperymenty obalają drugi postulat teorii względności - c=const. Dlatego mechanika relatywistyczna nie ma nic wspólnego z opisem świata rzeczywistego. Teoria względności, szczególna i ogólna, jest wynikiem bezkrytycznej wyobraźni, niekompetencji i jawnego oszustwa, jest naukowopodobną stertą, w której nie ma żadnej perełki, na próżno przewracać w niej i poszukiwać jakiegokolwiek sensu. To zbiór fantastycznych wymysłów i logicznych manipulacji. Teorię można wykorzystać jako swoisty sprawdzian zdrowego rozsądku czytelników i odporności na sugestie, ale najlepiej pozostawić ją samą sobie. A problemy, rzekomo opisane przez mechanikę relatywistyczną, trzeba przemyśleć na nowo i znaleźć ich rozwiązania. Przede wszystkim trzeba zbadać i zrozumieć naturę elektromagnetycznego promieniowania, które jest istotną częścią wszechświata.

NOWOSIBIRSK
1958-2007 r. 

Lubię to! Skomentuj41 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie