cacy. Według Gazety Wyborczej, która jeszcze jakiś czas temu wyzywała każdego zwolennika tezy o zamachu w Smoleńsku od ciemnych oszołomów karmiących się teoriami sPiSkowymi teraz już można tak wnioskować. Żeby wesprzeć Palikota GW wezwała na pomoc "kwiat" swej zaprzyjaźnionej palestry, który raczył napisać, cytuję:
"Polskie śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej jest prowadzone na podstawie przepisów kodeksu postępowania karnego. Celem każdego rzetelnie prowadzonego postępowania jest dokonanie ustaleń zgodnych z prawdą materialną. Dlatego należy badać wszystkie wątki oraz stawiać i weryfikować wszystkie tezy. Nawet te pozornie bez sensu.Wolno zadawać pytania niewygodne, dla niektórych obrazoburcze. W śledztwie nie obowiązuje wersal. Za to należy przestrzegać procedury." (wytłuszczenie moje)
Tak więc teraz czekam na przeprosiny ze strony GW wobec wszystkich osób, którym zarzucała spore zaburzenia myślenia w artykułach takich jak np. ten, który skomentowałem:
takiesobie.salon24.pl/177524,paranoje-gw-czyli-monarchisci-raz-dobrzy-raz-zli
A tak na marginesie jestem ciekaw, czy polska "apolityczna" już prokuratura prowadzi też śledztwo w nazwę to kierunku zamachu ? Jeśli nie to niech szybko zaczyna GW juz pozwoliła na to ;)
Inne tematy w dziale Polityka