89 obserwujących
1325 notek
1389k odsłon
  1904   0

Operacja biznesowa Nowy Ekran - dla leniwych

Zapewne niewiele osób będzie się wgryzać w linki podane przeze mnie w poprzednim wpisie. Dla tych szykuję szybką rekapitulację dramatycznych wydarzeń ostatnich tygodni.

Przypomnijmy, że przyciśnięty do muru redaktor naczelny Nowego Ekranu ukrywający się dotychczas pod pseudonimem Łażący Łazarz przyznał, że w rzeczywistości nazywa się Tomasz Parol co zostało podane na moim blogu jakiś czas przedtem i udokumentowane wraz ze wstydliwymi faktami z przeszłości. Zabrało mu to całe dwie doby po postawieniu bezpośredniego pytania na NE i kilka miesięcy po tym, jak nazwisko zaczęło za moją przyczyną hulać po internecie. To się nazywa transparencja i jawność

Przyznał też, źe właścicielem administrującej NE spółki z oo Ok-ko była 88 letnia starsza pani (Maria Ziółkowska) bez doświadczenia w prowadzeniu interesów. Ujawnił też cel tej operacji:

@palnick
Ten epizod ze starszą panią związany jest tylko z wielkim procesem Opara vs. PeKaO SA. Jeśli walczysz z bankiem o 300 mln nie możesz sie podkładać. Bank może zawsze wydać bankowy tytuł wykonawczy i napuścić komornika jeszcze podczas procesu. To abecadło dla każdego biznesmena i prawnika.
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale