Tradycyjna Europa
Pisanie prawdy.
13 obserwujących
54 notki
141k odsłon
  633   3

Murzyni - odpowiedzi na zarzuty prokuratora

Odpowiedzi na zarzuty prokuratora w sprawie artykułu: “Kulturowe ubogacenie Europy cz. 1 Murzyni” 

- https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/kulturowe-ubogacenie-europy-czesc-i-murzyni/

“ Kulturowe ubogacenie Europy cz. 1 Murzyni “ – to także artykuł o tym, że lewactwo nie jest w stanie znieść krytyki kolorowych, dlatego że używa murzynów do osiągnięcia swoich własnych wygranych politycznych i ekonomicznych, kosztem niewinnych białych ludzi. Z tego powodu, krytyka czarnych jest zabroniona pod rygorem bata rasizmu.

NIE DAM SOBIE ZAŁORZYĆ KAGAŃCA POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ I NIE DAM SIĘ ZASTRASZYĆ !

Pragnę przypomnieć, że w 2017 roku tzw. ’Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych' wysłał donos w sprawie mojego artykułu 'Kulturowe Wzbogacenie Europy cz. 1 Murzyni' do prokuratury w Piasecznie, ale ta natychmiast umorzyła śledztwo. Sprawa ta byłaby już zapomniana, ale w roku 2018 główny donosiciel OMZRiK Konrad Dulkowski poczuł ogromną zazdrość, gdy zobaczył że byłem na Filipinach. Zobaczył zdjęcia pięknych widoków i plaż na których byłem, i właśnie z tej ogromnej zazdrości że ja byłem a on nie był, złożył na mnie kolejny donos! Antypolski donosiciel Konrad Dulkowski i założyciel tego ośrodka, zbiegły przestępca Rafał Gaweł, zapomnieli że oni też mogliby pojechać na Filipiny i podziwiać przyrodę , gdyby nie wybrali sobie kariery: donosicieli, sprzedawczyków, kapusiów, szpicli, zdrajców, itd. Więcej o nich opowiem w innym artykule.

Tym razem jednak OMZRiK wysłał donosik do pro-banderowskiego prokuratora Macieja Młynarczyka, urzędującego w prokuraturze Warszawa Praga-Północ na Jagiellońskiej 5, który od lat prowadzi swoją prywatną wojnę przeciwko Polakom. Jest to bardzo powszechna opinia, także ja na jego temat niczego nowego nie wymyśliłem. Być może więcej o nim napiszę w innym artykule. Teraz chciałbym się skoncentrować tylko na zarzutach prokuratora tylko co do mojego artykułu o czarnych.

Wprowadzenie

Mój artykuł o murzynach nie jest znieważeniem murzynów. Poruszam głównie plagę przestępstw oraz ogromną liczbę problemów społecznych istniejących wśród nich. Czarne gangi w Wielkiej Brytanii i USA zbierają mordercze żniwo, czego dowodem są setki morderstw każdego roku. Czarni organizują też regularne zamieszki na ulicach, podczas których palą samochody i sklepy – pod płaszczem 'walki z rasizmem'. W moim artykule podałem między innymi przykłady z publikacji 'Kolor Zbrodni', opublikowanej przez Amerykańskie Ministerstwo Sprawiedliwości, a także podałem moje osobiste doświadczenia. Jednym z nich były zamieszki w murzyńskim getcie w dzielnicy Brixton, w Londynie, gdzie mieszkałem przez dwa lata. Notoryczne złodziejstwo, zabójstwa, narkotyki, wandalizm, podpalenia – oto uroki towarzystwa murzynów.


’90% zbrodni w Ameryce jest popełnianych przez Czarnych na Białych.                                                                                                                                                                                                                     Amerykański Departament Sprawiedliwości

Mieszkając z murzynami widziałem wiele notorycznych przestępstw, i widziałem też trupa nad ranem, gdyż 'czarni bracia' wyżynali się nocami. Każdej nocy barykadowaliśmy drzwi i okna w swoich mieszkaniach, ale dwa razy murzyni i tak się do nas dostali z nożami w rękach. Ukradli nam tylko telefony, lecz byli tak naćpani, że nawet gdybym dał im banana do ręki, to wzięliby i uciekli. Niestety ale tam gdzie jest czarno, tam jest najwięcej przestępstw i najwięcej problemów społecznych, ale za to jest też namniejsza ochota do pracy oraz roszczeniowe nastawienie do życia. Gdy chciałem zgłosić włamanie z nożami w rękach na angielskim posterunku policji, policjantka odpowiedziała: 'To jest Brixton, ciesz się że cię nie pocięli'.

Daję tu do zrozumienia, że bezczelne i nachalne oskarżenia anty-polskiej kliki: Ośrodek Monitorowania etc + prokurator Młynarczyk są spowodowane złośliwością, choć przede wszystkim chęcią represjonowania Polaków. Spotkałem się też z opiniami, że prokuratura Warszawa Praga Północ na Jagiellońskiej 5 nie jest już jednostką polskiej policji, ale organem wykonawczym Syjonistów w Polsce !


’Afroamerykanie' stanowią 12.61% populacji USA, ale za to odpowiadają za: 32.5% gwałtów, 34.1% napaści, 54.9% włamań i napadów, i 49.4% wszystkich morderstw. Dodatkowo 91% zamordowanych 'Afroamerykanów' jest mordowanych przez innych 'Afroamerykanów'.                                                                                                                                                                                        – Źródło: Spis Powszechny USA 2010, oraz statystyki przestępczości FBI 2012

!!! Warto jest przypomnieć że ogromna większość zabójstw w Londynie nie ma nic wspólnego z rzekomym „rasizmem”, który lewica ciągle utrwala. Znakomita większość ofiar to czarni mężczyźni, którzy według raportów BBC i MetPolice w każdym z przypadków zostali zabici przez innych czarnych mężczyzn. Problemem są tu więc czarne gangi, ich handel narkotykami, ciągła walka o wpływy, oraz noże czarnych gangów jako narzędzia zbrodni. W 2018 roku w Londynie zginęło 135 osób, co oznacza że jest coraz gorzej gdyż w 2017 w Londynie było 116 zabójstw, a jak podaje The Guardian, w 2019 roku było aż 149 zabójstw. Dla porównania, według statystyk Komendy Stołecznej Policji, w Warszawie w 2018 roku było 15 zabójstw. Angielski policjant nigdy tego nie powie, ale liczba morderstw jest adekwatna do czarnej populacji na danym terenie, i jeśli czarni to „bracia”, jak lubią się nazywać, to bracia ci nazywają się Kain i Abel. Gdy mówię więc aby odesłać czarnych do Afryki, ciągle Anglicy i Amerykanie nazywają te słowa „rasizmem”, natomiast ja nazywam je zdrowym rozsądkiem.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale