3 obserwujących
357 notek
121k odsłon
181 odsłon

Wizy, dreamliner i Gazeta

Wykop Skomentuj1

A oto jak się cieszy z dzisiejszego oświadczenia ambasador USA, że od 11 listopada będą wreszcie zniesione wizy do Stanów gazeta.pl, nie dość, że nie zamieścili o tym informacji, to na czołowym miejscu ze zdjęciem samolotu umieścili takitytuł:" Były inżynier Boeinga: Dreamlinery mogą mieć wadę techniczną, która zagraża życiu pasażerów. Firma zaprzecza"

Wiadomo, że  do USA lata się głównie tymi samolotami, więc nie ciesz się obywatelu tylko drżyj a najlepiej pluń na to szczęście. Naprawdę, przechodzą samych siebie i są jak widać  wyrafinowani w bezwzględnym deprecjonowaniu osiagnięć pisowskiej ekipy, osiagnięć, które mają pomimo. Ile to ekip rządowych, prezydentów próbowało załatwić zniesienie wiz, no i komu sie udało? Teraz   po złożeniu przez internet  wniosku autoryzacyjnego (ESTA).Opłata 14 dolarów i ważne na dwa lata!

A to fragment z artykułu z sierpnia tego roku. 

Samoloty American Airlines będą latać z Balic do Chicago pięć razy w tygodniu. Inauguracyjny rejst zapowiedzianona maj 2020roku. Zapowiedź amerykańskich linii o wejściu na krakowskie niebo może być sygnałem szybkiego zniesienia wiz do USA.W przyszłym roku będziemy dysponować 17. dreamlinerami, co oznacza ponad trzykrotny wzrost floty szerokokadłubowej w ciągu czterech lat – powiedział  w komunikacie członek zarządu ds. operacyjnych Maciej Wilk. Dodał, że dzięki powiększeniu floty, firma będzie mogła uruchomić nowe połączenia, np. z Warszawy na Sri Lankę i do San Francisco, z Krakowa do Nowego Jorku. – W przyszłości uruchomimy kolejne połączenia dalekiego zasięgu.

za dziennikpolski24.pl 

A z Warszawy lata w barwach Lotu chyba z osiem dreamlinerów, nie wiem czym się lata z Gdańska, tam jest kilku przewożników.


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka