0 obserwujących
103 notki
56k odsłon
  879   0

Putin miał zawał mózgu? W Rosji szerzą się plotki

W Rosji szerzą się plotki, jakoby Putin kilka dni temu miał zawał mózgu.

Portal internetowy "Russkij monitor" kilka godzin temu upublicznił treść anonimowego listu, którego autor twierdzi, że jest pracownikiem Centralnego Szpitala Klinicznego Departamentu Administracyjnego Prezydenta Rosji. Autor listu twierdzi, że w środowisku lekarskim tego szpitala krążą pogłoski, jakoby kilka dni temu u Putina zdiagnozowano zawał mózgu. Jednakże autor zaznacza, że Putin nie jest pacjentem szpitala.

Plotki o ciężkim stanie Putina pojawiły się po kilku dniach jego nieobecności w życiu publicznym (ostatni raz pojawił się publicznie 5 marca) oraz po ukazaniu się informacji agencji Reuters, która powołując się na źródło kazachskie podała, że spotkanie Putina z Łukaszenką i prezydentem Kazachstanu Nazarbajewem, które miało się odbyć w Kazachstanie w tym tygodniu, odwołano z powodu choroby Putina.

Dmitrij Pieskow, rzecznik prasowy Putina, zdementował dziś informacje o chorobie Putina, jednakże nie potłumaczył, dlaczego odwołano spotkanie w Kazachstanie.

Telewizja rosyjska informowała dziś o spotkaniu Putina z gubernatorem Karelii Chudiłajnenem. Jednakże z doniesień prasowych wynika, że obraz telewizyjny pochodzi ze spotkania Putina z Chudiłajnenem w dniu 4 marca.

Oryginał wiadomości o anonimowym liście rzekomego pracownika szpitala jest tu:

http://rusmonitor.com/u-putina-insult.html

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale