469 obserwujących
1731 notek
4785k odsłon
  7567   0

Naprawdę macie nas za idiotów?

Raport Millera i dymisja Klicha nikogo nie zadowoliły. Zwolenników teorii naciskowej także. Pani Płatek - profesor kryminologii jakoś przez klawiaturę mi nie przechodzi - uważa, że kluczem jest rozmowa Braci.
Droga Pani! Nawet jeżeli Jarosław NAKAZAŁ Lechowi lądowanie za wszelką cenę jak ten rozkaz przedostał się do kabiny pilotów? Telepatycznie? Bo w stenogramach ani śladu.
No to należy rozpocząć następną narrację. Kaczyński w nocy o północy spotkał się z Napieralskim. Nikt tego spotkania nie widział, ale wiadomo jakie są ustalenia. SLD będzie jechało po Platformie w zamian Napieralski zostanie premierem. Wow!Głębia tych przemyśleń poraża.
SLD przez cztery lata współpracował z PO w zespół wespół. Odbiło mu się to czkawką, bo Tusk sprzątnął im Arłukowicza, postanowił popierać Cimoszewicza i Sierakowską a i Kalisza by przytulił do swej wątłej piersi. A więc tak naprawdę zaczął układać listy wyborcze SLD. Tak, Napieralski ma ochotę na koalicję z Platformą, ale przecież nie z pozycji dziada pod kościołem. Nawet koalicjant szura - i każdy z komentatorów tłumaczy - musi się odróżnić przed wyborami. A SLD co? Ma się zlać w jedno przed?
A dla jeszcze mniej kumatych.
Konkubina żyje przez cztery lata na kocią łapę z najdroższym i o niczym tak nie marzy jak o cywilnym ślubie - tak, są pewne nieporozumienia ale jedynie o kolor ślubnej sukni. Bardziej różowy kolor czy jednak czerwień? I ja mam uwierzyć, że porzuci wspólne dziatki i weźmie kościelny ślub w białej kiecce z nielubianym sąsiadem? Którego właśnie podała do sądu? Wolne żarty!...... tu było zdanie, które wykasowałam:)

Lubię to! Skomentuj138 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale