471 obserwujących
1730 notek
4775k odsłon
3992 odsłony

Migalski: Manipulacja czy wtórny analfabetyzm?

Wykop Skomentuj57

Mój ulubiony Zielony:)) popełnił był tekst. Ponieważ na Salonie ukrywa się ostatnio nawet za niewinne obrazki Kate1 nie widzę powodów, aby Administracja nie reagowała na zwykłe kłamstwo. Pan Migalski napisał w ostatnich słowach swojego listu "A ja mam pytanie – jak określa się ten typ upośledzenia, który nie pozwala policzyć poprawnie do stu?"
Chodziło o europosła Porębę - jednego z długiej listy pana Mareczka.
Ponieważ w tekście jest zamieszczony link - sprawdziłam. W oryginale brzmi to tak: dziś zamiast o 80 mówi się o około 70 mld euro, czyli kwocie mniejszej (po uwzględnieniu czynnika inflacji) od sumy, którą wynegocjował na lata 2007-2013 poprzedni rząd z udziałem Prawa i Sprawiedliwości.
Pewna różnica, prawda?
Nie podejrzewam, aby pan Migalski był wtórnym analfabetą, raczej uważam, że jest manipulantem. Niech robi to na Onecie, ale nie pozwolę robić tego na Salonie.
I nie chodzi mi o to, że Salon ma być pisowski, peowski czy sldowski. Po prostu przyszłam do innego Salonu, teraz pan Igor go porzuca dla innej błyskotki. Ale skoro tak, to my nie możemy porzucić Salonu. Albo będzie przyzwoity albo zostanie politycznym Pudelkiem. Ja zgłosiłam nadużycie. Ponieważ tekst pana Migalskiego wisi na SG bez zmian - proszę zgłaszać także

PS dla czytających - nie trzeba być zalogowanym na Salonie, aby zgłaszać nadużycie. To taki przycisk u dołu notki:-pana Migalskiego, nie mojej:)

Wykop Skomentuj57
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale