0 obserwujących
9 notek
94k odsłony
  7929   0

Czym są 3 duże niezidentyfikowane obiekty?

3 duże niezidentyfikowane obiekty lecą w kierunku ziemi...

Czyżby kolejna sensacja tym razem od SETI?

Jeśli wierzyć ekspertom z SETI zajmującym się poszukiwaniem pozaziemskich form życia, już wkrótce czeka nas spotkanie z UFO. W kierunku naszej planety zmierzają podobno trzy gigantyczne obiekty, które w pobliżu Ziemi znajdą się w roku 2012. Badacze skupieni wokół programu SETI (skrót od angielskiego: Search for Extra-Terrestrial Intelligence), którego zadaniem jest nawiązanie kontaktu z przedstawicielami obcych cywilizacji poinformowali właśnie, że w stronę Błękitnej Planety nadlatują trzy olbrzymie Niezidentyfikowane Obiekty Latające. Największy z nich ma średnicę 240 kilometrów, a dwa kolejne są nieco mniejsze. Wszystkie statki znajdują się w tej chwili nieopodal orbity Plutona - poinformował serwis pravda.ru. Obiekty udało się wykryć dzięki zaangażowaniu specjalistycznej aparatury znajdującej się rejonie Alaski. Ów system został pierwotnie zaprojektowany z myślą o badaniu zjawiska zorzy polarnej. Nikt nie przypuszczał, że pozwoli on na dokonanie odkrycia tej skali. Wg zapewnień naukowców, wkrótce znaleziskiem będą mogli się również delektować posiadacze amatorskiego sprzętu do obserwacji nieba - wystarczy, że obiekty znajdą się w okolicach orbity Marsa. Specjaliści z SETI są przekonani, że tajemnicze obiekty zmierzają właśnie w naszą stronę i jeśli wszystko pójdzie dobrze znajdą się w pobliżu naszej planety ok. 2012 r. Co więcej, wg ich przypuszczeń są one tworem przedstawicieli obcych cywilizacji. O aktualnej sytuacji został już rzekomo poinformowany amerykański rząd, który jak zwykle w tego typu sprawach nabrał wody w usta. Oprócz serwisu pravda.ru, o sprawie poinformowała także Niezawisimaja Gazieta oraz szereg innych - również tych prestiżowych - wydawnictw prasowych na całym świecie.

Podobno od 22 lat astronomowie z USA obserwowali ów obiekty jednomyślne uznali że najbardziej interesujący faktem w tym wszystkim jest to, że obiekty zmieniają swoją prędkość która cechuje się tym że waha się znacząco !!! żaden obiekt, kometa czy asteroida a tym bardziej 3 obiekty które od 22 letniej obserwacji nie zmieniły swojego kursu lecą obok siebie nie mogą zmieniać w takich wartościach swojej prędkości. 

video:

studio.wp.pl/mid,1103556,wideo.html

zdjęcia:

http://img23.imageshack.us/img23/6461/386444 28.png
http://img29.imageshack.us/img29/5444/853783 05.png
http://img600.imageshack.us/img600/1448/6047 1880.png
http://img263.imageshack.us/img263/7376/7609 1361.png
http://img268.imageshack.us/img268/8297/6950 5903.png
 

źródło:

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6272910
 

 

Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA, SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence) – niezależna organizacja zajmująca się poszukiwaniem życia poza Ziemią, podała niedawno szokującą informację o 3 wielkich statkach kosmicznych zmierzających w naszą stronę. Największy ze statków ma średnicę 240 km, pozostałe dwa są mniejsze (też zapewne nie są karzełkami skoro zostały zauważone) i znajdują się obecnie poza orbitą Plutona. Statki zostały zauważone przez system HAARP (w artykule chyba będnie podano HAARD, co świadczy o jakości dziennikarzy czy też korektorów MINA) na Alasce, który zajmuje się rzekomo fenomenem zorzy polarnej. Statki będą widoczne przez teleskopy optyczne gdy znajdą się w pobliżu orbity Marsa. Oblicza się, że zbliżą się do Ziemi pod koniec 2012 roku, co dziwnie zbiega się z rzekomym końcem kalendarza Majów (21.12.2012). 

komentarz:
Jeśli podane powyżej sensacje są prawdą to możemy rozważyć kilka możliwości:
1. jest to inwazja Obcych, którzy szukają dla swojej cywilizacji nowej planety do osiedlenia
2. jest to misja pokojowa Obcych, eksplorujących Kosmos
3. Misja Obcych mająca na celu uratowanie Ziemi przed nadchdzącą zagładą
4. Oszustwo światowych elit, które chcą wprowadzić rząd światowy pod pozorem zagrożenia z zewnątrz.
 

źródło:

http://monitorpolski.wordpress.com/2010/12/27/przygotowania-do-armagedonu-seti-3-duze-ufo-zblizaja-sie-do-ziemi/

 

 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale