0 obserwujących
99 notek
32k odsłony
  175   0

Miller - beton mówi o lewicy mianowanej.

Najlepiej oceniony (w Newsweeku) przez Lisa lewicowiec Miller ( bo jako beton) powiedział dzisiaj w TVP INFO, wyraźnie, że Ruch Palikota ocenia jako "lewicę mianowaną", a swoje ugrupowanie uważa za właściwą lewicę.
 
Nie widzę w nim zbyt twardego betonu, bo wypowiedzi wyważał, tak owijając je w bawełnę, że konstruktywności trudno było wyłapać. - A było ( Millerowi) do czego się ustosunkować, bo Premier Tusk właśnie obwieszczał stworzenie swojego nowego "dworu"i powiedział, iż zgłosi prezydentowi kandydaturę Jacka Rostowskiego- Ministra Finansów, jako nowego swojego wicepremiera, a szefem kancelarii premiera zostanie szef MSW -  Cichocki -  na miejsce pana Arabskiego, który zesłany będzie na miododajną posadkę za granicą.
 
Pomyśleć można było, że Miller powie narodowi, nie tylko, iż zaniedbany zostanie wzrost gospodarczy na rzecz manipulacji finansami , ale, że jako beton - wygarnie swoim ironicznym sposobem, że Prezydent już pewnie wie o wciągnięciu do gry ministra finansów i ministra MSW, bo jest to nie tylko dobry sposób na uniknięcie spłacania (teraz) długów z własnej kieszeni za rozdane swoim ludziom milionowych nagród przez niego i premiera, ale daje szansę na dalsze czerpanie ze skarbu państwa - pełną garścią - bynajmniej nie na potrzeby narodu - w pierwszej kolejności, ale na - swoje dolce vita i dolce vita dobranej spółki.Czy znowu będziemy musieli patrzeć  na wymianę nowych limuzyn na najnowsze, nie wiedząc, kto stoi w kolejce po "złom"?
 
Klub PO, czyli członkowie PO chwalili skwapliwie plany premiera, bo mają nadzieję, że premier właśnie wykonuje manewr, również - na rzecz ich osobistego dobrobytu, bo nadal , prócz wygórowanych pensji - premie będą - takie, jak dotychczas...
 
Ziobro , widząc silne obwarowanie się " swojakami" przez premiera,bąkał coś o promowaniu przez premiera swojego urzędu i że premier dokonał "wielkie nic".Pomyśleć można było, że powie on coś o tym, że premier wykonał właśnie widoczny manewr na korzyść rządu oraz, że nasz naród jest znany z rozliczania swoich krzywd i przed rozliczeniem nie wypuści nikogo na emeryturę  za granicę. Nawet  - do Anglii. Ale nie powiedział. Czegoś on nie ma, co ma tylko trzy litery i stanowi o męskiej odwadze.Chociaż ma udanego syna.
 
Błaszczak ( PiS) , rzekł coś o tym, że został wymierzony policzek PSL - owi i że premier stosuje politykę propagandy.Dlaczego nie powiedział, że tak kupuje się, nagrodami - poparcie. - Pieniędzmi podatników. No i teraz szef kasy, czyli od finansów - będzie pod ręką i pod kontrolą.
 
Pytam PiS: Czy opozycja oślepła, czy usiadła z wrażenia?
 
A co teraz wygra w Ruchu Palikota? Chęć obecności przy wzbogaconym nieco skarbcu, czy kontynuacja ostatnio podjętych pseudo działań...?Jest to czas próby dla tych, którzy na pierwszym miejscu - stawiają - sprawy ludzkie wszystkich zubożałych Polaków:Tych bezrobotnych. pozbawionych zasiłków, bezdomnych, potrącanych bezkarnie i zamarzających na mrozie.
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale