0 obserwujących
99 notek
32k odsłony
  285   0

Usunąć przyczyny niezadowolenia społecznego.

 08.03.201315:01

                 Usunięcie przyczyn niezadowolenia społecznego -  jest jasno widoczną, pilną  potrzebą RP.

               Niezadowolenie społeczne jest zbyt wielkie, aby je bagatelizować zręcznymi wypowiedziami w mowie i na piśmie - wygłaszanymi przez zdeklarowanych, bezkrytycznych zwolenników obecnego rządu, który jednak należy SKŁONIC do pochylenia się nad wyłonionymi bolączkami narodu.

               Jest przyczyna z powodu której zewsząd słyszy się głosy:" Referendum, referendum, referendum ! Posłowie Sejmu z marszałkiem włącznie są przekupieni premiami z naszych podatków i dbają o swoją wyłącznie korzyść" - takie opinie słyszy się zewsząd.

                Dlatego wynik głosowania sejmowego wypadł na niekorzyść kandydata do naprawy Rzeczypospolitej - profesora Piotra Glińskiego (pomijając już postać pana Jarosława Kaczyńskiego, ku któremu wielu jego przeciwników zaczyna nadstawiać ucho).

                No , bo: chociażby skandal z bezkarnym okradaniem kont przez komorników, podwyższenie pułapów wykroczeń dla możności byczenia się i nieróbstwa policji oraz sądownictwa, wysokie opłaty SĄDOWE OD ZAŻALEN, śmierć zbyt wielu dzieci z powodu zaniku sumienia hipokratesowego w opiece zdrowotnej ( co daje o sobie znać nie tylko w opiece nad dziećmi)                             Wkrótce , ten stan rzeczy może spowodować WYCOFANIE do dobrze ukrytych skarpet WSZYSTKICH BANKOWYCH WKŁADÓW przez społeczeństwo(!!!),

                 które, również w bezsile swoich krzywd - weźmie swoje sprawy w swoje ręce, czyli ludzie zorganizują się w celu samosądów, skoro niezawisła sprawiedliwość szkodzi i krzywdzi, zamiast być siewcą sprawiedliwości.

                 Nie chcemy anarchii, która może być obecnie zagrożeniem, lecz rzeczywistej demokracji.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale