vipp
KRAINA CYTAT - Silva Rerum
6 obserwujących
155 notek
28k odsłon
  244   1

"Damy radę - przyjmiemy wszystkich"

.

LINK

_________________________________

Werny50
Ze słabym nikt się nie liczy. Będzie zawsze opluwany i wyszydzany, zawsze się musi tłumaczyć, że nie jest wielbłądem, jak ta Polska dzisiaj i przez wieki, od czasu Kazimierza Wielkiego. Reasumując: polskojęzyczny RAK toczy ten kraj, a społeczeństwo pozostaje wciaż w letargu.


NikTo
Brawo, czas nazywać głośno po imieniu to, co się dzieje w Polsce!! Mieszkam  w Holandii i, odnośnie ukraińcow dzieje się to samo. Jak z jednego klucza. Tak  zdaje sie bylo ze srovidem.....czy się mylę?
Ludzie dostaną zasiłki,  numery kont bankowych bez opłat,  nie muszą wykupywać ubezpieczenia na samochody,  gdzie Polaków ścigano za brak podatku drogowego i karano wysokimi karami, krol oddaje zamki dla tych ludzi. I wiele innych....Okazuje się, że holendrzy  w ogole nie maja pojecia kogo wpuszczają pod dach. Nie znają mentalności tych ludzi. Są przejeci tym, że kogos wpakują do swych wypielegnowanych domków.......żenada. Widzę w okolicy, od u roku, buduje się spora liczbe mieszkan. Czekam tylko dla kogo. Jeśli wsadzi się tam ukraińcow, to wszystko będzie jasne..

etc  etc  etc

_____________________________________________

image.
_______________________________________________

DODATEK


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale