124 obserwujących
697 notek
783k odsłony
  376   2

Naród spontanicznie wyraża wdzięczność za jarkowe paszporty kowidowe

W różnych punktach kraju spontanicznie zbierają się grupy obywateli by wyrazić swoją wdzięczność dla J.Kaczyńskiego za ułatwiające życie i poruszanie się paszporty kowidowe. Paszport jarkowy - jak niosą słuchy - w przyszłości może ułatwiać życie także w innych dziedzinach niż zdrowie. Trwają prace nad wprowadzeniem uzupełniających zielony paszport jarkowy certyfikatów światopoglądowych obejmujących m.in.stosunek do LGBT, wyznanie religijne, przestrzeganie praw zwierząt (europejska inicjatywa młodzieżówki PIS), poglądy na eutanazję i na zmiany klimatyczne oraz ocieplenie klimatu, punkty za promocję żywności Wega i rezygnację z czerwonego mięsa etc.

Wobec tak znacznego uproszczenia naszego życia przez jarkowy zielony paszport kowidowy przestaje dziwić przelewająca się przez całą Polskę fala poparcia dla Prezesa, jego formacji politycznej i jej strategii. Spontaniczne transparenty głoszą hasła budujące narodowy optymizm i świadomość narodu:

"Lekarze do telefonów!" - hasło wyrażające aplauz dla niezwykle popularnych wśród medyków "Teleporad".

"Paszport kowidowy - postęp narodowy!"

"Jarosławie, przejdziesz do historii!"

"Zwalczymy każdą falę - aż wirusa nie będzie wcale!"

Jak zapowiedział parę miesięcy temu J.Kaczyński - miesięcznice przejdą do historii. Wiadomości z ostatniego tygodnia dają nadzieję na drugie wejście do historii pod przewodnictwem Prezesa. Jarosław Kaczyński przejdzie do historii jako animator i popularyzator zielonego paszportu kowidowego - paszportu, który zmieni życie na starym kontynencie. 

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale