127 obserwujących
809 notek
852k odsłony
  114   2

Prof.Bhakdi: To największy eksperyment w historii medycyny

Prof.Bhakdi: To największy eksperyment w historii medycyny. To szaleństwo i zbrodnia


"Wszystkie rządy, które zaakceptowały te "szczepionki" powinny być postawione przed sądem. Te rządy czeka Trybunał w Hadze. Prędzej czy później.

Nigdy nie testowano tych preparatów na zwierzętach pod względem wpływu na krzepliwość krwi - to horror.. . To największy  eksperyment w historii medycyny i on... trwa nadal.

Plan szczepień globalnych "tym czymś" to absolutne szaleństwo. Nie ma żadnej potrzeby robienia tych zastrzyków. Nie ma żadnego sensu medycznego. To szaleństwo i zbrodnia."

W wywiadzie m.in. jest o skutkach ubocznych eliksiru młodości ;), o japońskich badaniach biodystrybucji eliksiru (na których oparł się prof. B.Bridle), o eliksirze mRNA, o białku kolca i o tym, jak wędruje sobie po organizmie - choć nie miało..., o indukowanych przez eliksir chorobach autoimmunologicznych, o zbrodni "szczepienia" dzieci i kobiet w ciąży eliksirem, o motywach globalnej zbrodni eliksirowej (prof.Bhakdi - podobnie jak dr Yeadon -  jest zdania, że powodem tego szaleństwa nie są pieniądze..., lecz wprowadzenie do organizmu większości ludzi platformy genetycznej mRNA), o mechanizmie zakrzepicy, o tym, że czas przygotowania "szczepionki" był pięciokrotnie za krótki, o dziwnym, niewyjaśnialnym nieuctwie środowisk medycznych stojących za globalnym eliksirowaniem, o tym, że każda kolejna dawka (druga, trzecia a nie daj Boże czwarta - preparatu mRNA) jest... samobójstwem rozłożonym na lata. Wykład jest popularny, przeznaczony dla szerokiej publiczności.Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale