121 obserwujących
636 notek
735k odsłon
587 odsłon

Judasz w Pruchniku, czyli cała Polska mierzy nosy sobie i diabłom!

Wykop Skomentuj3

MOTTO 

1. “Rządy w Polsce będą się zmieniały, ale szczególna ochrona szczególnych nosów nigdy się nie zmieni.”

[parafraza jednego zdania z przemówienia L.Kaczyńskiego w Izraelu]

2. „– Tutaj wisiał niegdyś obraz najjaśniejszego pana – ozwał się znów po chwili – akurat tam, gdzie teraz wisi lustro. – A tak, ma pan rację – odpowiedział Paliwec – wisiał tam, ale obsrywały go muchy (…). – Mnie zabierają tylko z powodu zdrady stanu. – Ale za co mnie – biadał Paliwec. – Ja byłem taki ostrożny! Bretschneider uśmiechnął się i rzekł zwycięsko: - Za to, że pan powiedział, że muchy srały na najjaśniejszego pana”.

[„Przygody dobrego wojaka Szwejka podczas wojny światowej”]


Kilka godzin temu przemyska prokuratura wydała oświadczenie: "Czynności wyjaśniające dotyczące piątkowej inscenizacji wszczęła i prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu" - informuje w oświadczeniu przemyska prokuratura. "Wbrew pojawiającym się w mediach informacjom, policyjnego postępowania nie zlecała prokuratura – była to inicjatywa samej policji" - dodaje. Jeszcze we wtorek rano informowano, że czynności zleciła sama prokuratura.

No cóż, czy prokuratura, czy policja, czy Brudziński, czy Kaczyński - mało to zmienia w żenującym spektaklu filosyjonistycznego lobby odgrywanym na rozkaz szpiegowskich organizacji typu WJC, ADL.

Czego możemy się spodziewać w najbliższym czasie? Wysilmy wyobraźnię i wyjdźmy naprzeciw. Jakie będą następne etapy indukowanej paranoi?

 

1. Połączona Komisja Rządu, Episkopatu i WJC dokonuje przeglądu wszystkich rekwizytów i kukieł we wszystkich teatrach lalkowych i kukiełkowych w całej Polsce. Kukły i lalki o podejrzanych, antypaństwowych, antylauderowych i wywrotowych nosach oraz uszach zostaną wyłuskane w lokalnych łapankach wewnątrzteatralnych i przekazane do policyjnych krematoriów, gdzie zostaną unicestwione razem z resztkami skonfiskowanej marihuany, której policjanci nie zdążyli spalić . Osobno będzie badana poprawność rasowa uszu, gwiazd kolędniczych oraz odzieży (kapelusze, chałaty, czarne płaszcze i jarmułkopodobne czapki) a także rekwizytów (monety, pieniążki, mieszki, worki na pieniądze, sakwy). 666 prokuratorów zajmie się rekwizytorniami teatralnymi teatrów lalkowych oraz zwykłych teatrów. Nadprokurator będzie przycinał nosy tym kukłom, które da się recyklingować na poprawne rasowo lub neutralne.

2.Zajrzyjmy teraz do samego Joachima Brudzińskiego. Sprawdźmy co u niego słychać.  

W dniu wczorajszym (którego to dnia patronem jest św.Wojciech)Joachim Brudziński ku swemu przerażeniu odkrył, że Baba Jaga ma wygląd i nos ewidentnie antyżydowski, antysemicki, antyjudaistyczny, antysyjonistyczny i antyizraelski oraz że nos ten propaguje totalitaryzm i nawołuje do nienawiści na wszystkich możliwych tłach. Joachim nie wierzył swym myślom… A jednak! To prawda. Tragiczna prawda. Oczyma wyobraźni już widział siebie wręczającego swe łowcze łupy samemu naczelnikowi. A tu masz ci los! Marzył, że naczelnik spojrzy mu w oczy 5 sekund dłużej niż Morawieckiemu. Dla takiej chwili warto by się było narodzić. I to wszystko zdarza się w dzień św.Wojciecha! Tego, który już od dawna podpada Joachimowi i dręczy jego myśli. Jak mógł ten samozwaniec - pomyślał Joachim - walczyć z handlem słowiańskimi  niewolnikami prowadzonym przez naszych braci Żydów. Przecież to jest wbrew wolnemu rynkowi i zrównoważonemu rozbojowi. Dyskryminuje i wyklucza. Joachim od dziecka nie znosił antysemityzmu św. Wojciecha i ksenofobii ewangelicznych wystąpień Chrystusa. Rekonstrukcja rządu dała mu okazję do zrealizowania młodzieńczych marzeń - mógł zacząć korygować historię Polski i Europy. Marzył, że poprowadzi partię PIS ku ziemi obiecanej. Zdechrystianizuje rechrystianizację. Widział siebie jako Mojżesza przeprowadzającego Polakoizraelitów przez pustynię nacjonalizmu ku otwartości obiecanej.

Co z tym robić? Co zrobić z Babą Jagą? Jest niesamowicie rozmnożona. Zmultiplikowana. Jak - nie przymierzając - logo Pepsi-Coli. Zakazy tu nic nie pomogą. A nawet jakby zaaresztował wszystkie wizerunki Baby Jagi i teksty o niej - ona zostanie przecież w umysłach ludzi, ich szeptach, spojrzeniach... Jak to wszystko wyczyścić w imię Międzyresortowego Zespołu do Spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i Innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na Tle Różnic Narodowościowych, Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość? Dwa tygodnie myślał nad tą nazwą, liczył litery, chcąc przebić długością rewolucyjne nazwy urzędów tworzone przez Łunaczarskiego. Z nazwą się udało dzięki długim konsultacjom telefonicznym z dawnymi przyjaciółmi ze Szkoły Sportów Letnich. Ale co z tego, że nazwa jest, jak on głupiej Baby Jagi nie potrafi zdezaktywować...

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale