50 obserwujących
846 notek
369k odsłon
  348   0

Inwazja Nowych Normalsów. Korzenie i cele "pandemii" (cz.3)

image


"Oni są tutaj! Nie, nie ludzie z kapsuły z Invasion of the Body Scatchers  . Nie jesteśmy kolonizowani przez gigantyczne owoce z kosmosu. Obawiam się, że jest to trochę poważniejsze. Umysły ludzi są przejmowane przez znacznie bardziej destrukcyjną i mniej pozaziemską siłę… siłę, która przekształca ich z dnia na dzień w agresywnie paranoicznych, kroczących w zgodnym szeregu, papugujących propagandę totalitarystów.

Znasz ludzi, o których mówię. Niektórzy z nich to prawdopodobnie twoi przyjaciele i rodzina, ludzie, których znasz od lat i którzy zawsze wydawali się całkowicie racjonalni, ale którzy są teraz przekonani, że musimy radykalnie zmienić strukturę ludzkiego społeczeństwa, aby chronić się przed wirusem wywołującym łagodne objawy grypopodobne (lub nie wywołującym żadnych objawów) u ponad 95% zakażonych, z których 99,6% przeżywa, co jak wiadomo, jest całkowicie niezdrowe.

Nazywam ich „korona-totalitarystami”, ale od teraz będę nazywać ich „nowymi normalnymi”, ponieważ to dokładniej przywołuje patologiczno-totalitarną ideologię, którą systematycznie szerzą. W tym momencie uważam, że należy to zrobić, ponieważ oczywiście ich program ideologiczny nie ma nic wspólnego z żadnym rzeczywistym wirusem ani żadnym innym rzeczywistym zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Jest to rażąco oczywiste dla każdego, kogo umysł jeszcze nie został przechwycony, „apokaliptyczna pandemia koronawirusa” była zawsze tylko koniem trojańskim, sposobem na wprowadzenie „Nowej Normalności”, którą zaprowadzali od samego początku.

Oficjalna propaganda rozpoczęła się w marcu, a pełną intensywność osiągnęła na początku kwietnia. Nagle odniesienia do „New Normal” pojawiły się wszędzie, nie tylko w czołowych mediach korporacyjnych (np. CNN , NPR , CNBC , The New York Times , The Guardian , The Atlantic , Forbes i in. ) , MFW i World Bank Group , WEF , ONZ , WHO , CDC ( lista jest długa), ale także na blogach organizacji sportowych , globalnych firm konsultingowych w zakresie zarządzania , witrynach szkół publicznych i przypadkowych filmach na YouTube .

To hasło było nieustannie powtarzane (w czytance napisanej w stylu totalitarnego, „wielkiego kłamstwa”) przez ostatnie sześć miesięcy. Słyszeliśmy to tyle razy, że wielu z nas zapomniało, jakie to szaleństwo, idea, że fundamentalna struktura społeczeństwa musi zostać radykalnie i nieodwołalnie zmieniona z powodu wirusa, który nie stanowi zagrożenia dla ogromnej większości ludzkiego gatunku.

I nie dajcie się zwieść, właśnie to zamierzał zrobić ruch „Nowa Normalność” i to realizuje . „Nowa normalność” to klasyczny ruch totalitarny (aczkolwiek z patologicznym akcentem), a celem każdego ruchu totalitarnego jest radykalna, całkowita transformacja społeczeństwa, przekształcenie świata w jego potworny obraz.

Tym właśnie jest totalitaryzm, pragnieniem ustanowienia całkowitej kontroli nad wszystkim i wszystkimi, każdą myślą, emocją i interakcją międzyludzką. Zmienia się charakter jego ideologii (nazizm, stalinizm, maoizm itp.), ale to pragnienie całkowitej kontroli nad ludźmi, społeczeństwem, a ostatecznie samym życiem, jest istotą totalitaryzmu… i tym, co opanowało umysły Nowych Normalsów.

W społeczeństwie Nowej Normalności chcą ustanowić, jak w każdym społeczeństwie totalitarnym, żeby strach i konformizm były wszechobecne. Ich ideologia jest ideologią spatologizowaną (w przeciwieństwie do, powiedzmy, nazistowskiej ideologii rasowej), więc i jej symbolika będzie patologiczna. Strach przed chorobami, infekcjami i śmiercią oraz obsesyjna dbałość o zdrowie zdominują każdy aspekt życia. Propaganda paranoidalna i uwarunkowania ideologiczne będą wszechobecne i stałe.

Wszyscy będą zmuszeni nosić maski medyczne, aby utrzymać stały poziom strachu i wszechobecną atmosferę chorób i śmierci, jakby świat był jednym wielkim oddziałem chorób zakaźnych. Każdy będzie nosił te maski przez cały czas, w pracy, w domu, w samochodzie, wszędzie. Każdy, kto tego nie spełni lub odmówi, zostanie uznany za „zagrożenie dla zdrowia publicznego” i zostanie pobity i aresztowany przez policję lub wojsko lub otoczony przez tłumy strażników Nowej Normalności

Miasta, regiony i całe kraje będą poddawane nieprzewidzianym blokadom państwowej policji, co będzie uzasadnione groźbą „infekcji”. Ludzie będą zamknięci w swoich domach do 23 godzin dziennie i wypuszczani tylko z „ważnych powodów”. Policja i żołnierze będą patrolować ulice, zatrzymywać ludzi, sprawdzać ich dokumenty , bić i aresztować każdego w miejscu publicznym za brak odpowiednich dokumentów, lub chodzenie i zatrzymywanie się zbyt blisko innych ludzi, tak jak to robią obecnie w Melbourne w Australii.

Groźba „zarażenia” zostanie wykorzystana do usprawiedliwienia coraz bardziej szalonych i autorytarnych ustaw, edyktów, zarządzeń, przymusowych rytuałów okazania lojalności i ostatecznie eliminacji wszelkich form sprzeciwu. Tak jak naziści wierzyli, że toczą wojnę z „rasami podludzkimi”, Nowi Normalsi będą toczyć wojnę z „chorobami” i każdym, kto „zagraża zdrowiu publicznemu”, kwestionując ich ideologiczną narrację. Jak każdy inny ruch totalitarny, w końcu zrobią wszystko, co konieczne, aby oczyścić społeczeństwo ze „zdegenerowanych wpływów” (tj. każdego, kto kwestionuje lub nie zgadza się z nimi, lub kto odmawia posłuszeństwa każdemu ich przykazaniu). Już teraz agresywnie cenzurują Internet i zakazują protestów politycznych swoich przeciwników , a przywódcy polityczni i media korporacyjne systematycznie piętnują tych z nas, którzy ośmielają się kwestionować ich oficjalną narrację jako „ ekstremistów ”, „ nazistów ”, „ teoretyków spiskowych ”, „ kowidiotów ”,„ zaprzeczających koronawirusowi ”,„ antyszczepionkowców ”i„ ezoterycznych ”maniaków. Jeden z niemieckich urzędników posunął się nawet tak daleko, że zażądał deportacji dysydentów … prawdopodobnie w pociągach jadących gdzieś we wschodnim kierunku.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale