30 obserwujących
587 notek
238k odsłon
392 odsłony

Dlaczego nie „zakażają się” C-19 kasjerki w marketach, wojskowi, policjanci i więźniowie?

Wykop Skomentuj8


"1.Do czego służy i na czym polega technologia reakcji łańcuchowej polimerazy PCR, za której opracowanie Kary Mullis otrzymał w roku 1993 nagrodę Nobla?

W badaniach genetycznych, naukowcy dysponują najczęściej niewielką ilością materiału biologicznego zawierającego DNA. Dzięki technologii PCR, można uzyskać namnożenie materiału biologicznego z DNA do takiej ilości, która ułatwia badania.

Powszechnie stosuje się technologię PCR w kryminalistyce. Jeśli na miejscu przestępstwa sprawca pozostawia niewielką ilość materiału biologicznego zawierającego DNA ( na przykład resztki śliny) to technologia PCR pozwala namnożyć ilość pozostawionego w resztkach śliny DNA, co ułatwia sporządzenie profilu genetycznego przestępcy.

Więcej tutaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Reakcja_%C5%82a%C5%84cuchowa_polimerazy

2. W środowiskach w których nie przeprowadza się testów, nie ma też „zakażeń” koronawirusem

Takim środowiskiem jest na przykład zbiorowość ludzi osadzonych w więzieniach. Ponieważ ludzi ci zostali już skutecznie spacyfikowani i nie stanowią już żadnego zagrożenia dla władz, więc nie ma potrzeby pacyfikować ich dodatkowo testami, tym bardziej, że stosowanie wobec nich „obostrzeń sanitarnych” (kwarantanny, dystans społeczny + inne zabiegi znachorskie) nie jest możliwe.

Nie „zakażają się” koronawirusem kasjerki w marketach, wojskowi, policjanci i inni których nie testuje się na modnego świrusa! [...]

Dlaczego więc testy PCR (oraz testy serologiczne) są wykorzystywane w diagnostyce, pomimo że się do tego celu nie nadają??

Ponieważ są doskonałym narzędziem terroru władz wobec społeczeństw!

Używając bezwartościowych testów można zniszczyć w zarodku każdy bunt, można zniszczyć każdą fabrykę, każdy region, a nawet całe państwa. To jest broń doskonała, gdyż pacyfikuje ludzi poprzez medialną propagandę, bazującą na strachu przed „zakażeniem” i śmiercią!

Z tej broni rządzący nami psychopaci nie zrezygnują: wbrew faktom, nauce i zdrowemu rozsądkowi- dalej będą nakręcać koronawirusowy terror aż do osiągnięcia zakładanego (a nieznanego nam)celu.

Testy są bronią doskonałą, pozwalają dowolnie manipulować „epidemią” oraz śmiertelnie nią wystraszonymi ludzi!"

[Źródło: http://pospoliteruszenie.org/]

====================

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1084511,operacja-pandemia-w-swietle-teorii-dezinformacji

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale