50 obserwujących
848 notek
370k odsłon
  1662   3

Sensacyjny wywiad z dr Verą Sharav: Covidyzm to nazizm w nowoczesnym wydaniu

MOTTO 

"Naziści chcieli się pozbyć tych, których nazywali bezwartościowymi zjadaczami. Teraz mamy to samo."

"Dyktatura   kieruje społeczeństwem za pomocą strachu. Ciągły strach i inwigilacja."

[dr Vera Sharav]


Niezwykły wywiad z dr Verą Sharav, założycielką Alliance for Human Research Protection, znającą z autopsji  rzeczywistość Konzentrationslager. Wiele stwierdzeń dotyczących operacji plandemia, które do tej pory padały u różnych naukowców i publicystów - dr Vera Sharav zbiera i wyciąga z nich ostateczne konsekwencje, być może szokujące dla niektórych, ale cała istota obecnego globalnego zamachu stanu opiera swą siłę na tym, że ludzie nie chcą uwierzyć w to, co się dzieje. Nie mieści się im w głowie, że coś takiego nagle mogło zacząć się dziać. Bagatelizując dzisiejsze jawne oznaki znanych z historii ideologii - pogrążają się coraz bardziej w świecie konstruowanym NIEODWRACALNIE przez tę ideologię i swoją naiwnością czynią - pozornie tymczasowe -  zmiany wprowadzane przez nią NIEODWOŁALNYMI. Dlatego jedyną rzeczą ważną dziś jest wyciągać ostateczne konsekwencje z tego, co widzimy i słyszymy, z tego, co oni mówią, że chcą z nami zrobić. Oni nie żartują, o nie! Poczucie humoru jest ostatnią rzeczą, o której posiadanie można podejrzewać socjopatów i psychopatów...

Kto nie zrozumie tego, co mówi dr Sharav, do kogo to nie dotrze - ten wydaje wyrok na siebie, na poziom swej INTELIGENCJI, WYOBRAŹNI I INTUICJI i zostaje szarą, uległą masą dyktatorskiego społeczeństwa lokalnego i globalnego. Masą, która finalnie - zgodnie z zapowiedzią Klausa Schwaba - ma nie mieć nic i być... szczęśliwa.

Masą, która swoim strachem i ułomnością intelektu oraz słabą personalizacją osobowości LEGITYMIZUJE socjopatyczną oligarchię. Z tej to masy wyłaniają się tysiące, miliony:

1. straszących naganiaczy szczepionkowych, 2. "ormowców" śledzących bliźnich w kwestii przestrzegania nazistowskich rozporządzeń i donoszących na nich, 3. natur niewolniczych odnajdujących się w realności apartheidowo-kowidowej, która daje im poczucie wyższości jako "wybranym". Łamiącym się głosem, teatralnymi efektami błagają swych panów o nałożenie sobie kajdan "reżimu strachu" i o "zajęcie się" przez władzę "wichrzycielami" i "wrogami ludu pandemicznego". Tacy ludzie są budulcem wszelkich dyktatur, minionych i tych właśnie raczkujących.

A więc czytajmy (znający angielski mogą też słuchać). Przeczytać raz to za mało. Trzeba wciąż o tym myśleć, co dr Vera Sharav nieomylnie skonstatowała i wyciągać z tego dalsze wnioski.

image


"Wtedy, tak samo jak teraz, wiodącą ideą rozwoju ludzkości była eugenika, która wyznaczała opis prawidłowego człowieka pod pojęciem higieny rasowej i definiowała ludzi, których życie było nic niewarte i w ten sposób łamała socjalne sumienie i kręgosłup społeczeństwa, dokonując jego podziału. Od eugeniki wtedy zostały rozpoczęte kryminalne działania reżymu Hitlera.

Wtedy, tak samo jak teraz, wiele ludzi przyjęło pasywną postawę przed rodzącym się złem. Ludzie nie wierzyli w to, że może dojść do takiego barbarzyństwa, do takiego kryzysu humanitarnego jak za czasów Hitlera.

Wtedy, tak samo jak teraz zachowania socjalne w społeczeństwie były kierowane strachem i ludzie byli niepewni i bali się temu złu przeciwstawić, angażując się [do współpracy] z tym złem.

Najważniejszej lekcji, jaką powinniśmy wynieść z tych okropnych NS czasów, nie nauczyliśmy się. Dlatego to się obecnie powtarza. Kiedy medycy, lekarze wejdą w komitywę z politykami i z tymi, co faktycznie rządzą politykami, wtedy dla społeczeństwa staje się niebezpiecznie.

Wtedy medycyna zmienia swoje humanitarne oblicze i jest na usługach polityki i oligarchii.

Tak było za czasów Hitlera i tak jest obecnie. Dlatego kiedyś wprowadzono w Grecji dla studentów przysięgę Hipokratesa, którą mieli składać jeszcze przed podjęciem nauki na medycynie. Ponieważ medyk wie również nie tylko to jak ludzi leczyć, ale wie  też jak ich zabić. Przysięgą student zobowiązuje się ludziom służyć i ich leczyć.

image

W czasie NS II Wojny mieliśmy właśnie z tym do czynienia, z przeobrażeniem się medycyny w służbę reżimowi NS ideologii. Cała medycyna była wtedy w służbie tzw. T4 agendy, która doprowadziła do przemysłowej likwidacji ludzi, według ideologii eutanazji ludzi nie godnych życia.

Na pierwszy plan do likwidacji były przeznaczone dzieci i dorośli inwalidzi. Następnie ludzie psychicznie chorzy. 54 psychiatrów brało w tym programie udział, którzy z niemiecką dokładnością wykonywali polecenia NS reżymu i prowadzili protokoły popełnionych zbrodni. Były wtedy również uruchomione programy Pharma Industrii, która przeprowadzała doświadczenia swoich produktów na tych bezbronnych ludziach.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale