wawel24 wawel24
2061
BLOG

Sensacyjny wywiad z dr Verą Sharav: Covidyzm to nazizm w nowoczesnym wydaniu

wawel24 wawel24 Polityka Obserwuj notkę 1

MOTTO 

"Naziści chcieli się pozbyć tych, których nazywali bezwartościowymi zjadaczami. Teraz mamy to samo."

"Dyktatura   kieruje społeczeństwem za pomocą strachu. Ciągły strach i inwigilacja."

[dr Vera Sharav]


Niezwykły wywiad z dr Verą Sharav, założycielką Alliance for Human Research Protection, znającą z autopsji  rzeczywistość Konzentrationslager. Wiele stwierdzeń dotyczących operacji plandemia, które do tej pory padały u różnych naukowców i publicystów - dr Vera Sharav zbiera i wyciąga z nich ostateczne konsekwencje, być może szokujące dla niektórych, ale cała istota obecnego globalnego zamachu stanu opiera swą siłę na tym, że ludzie nie chcą uwierzyć w to, co się dzieje. Nie mieści się im w głowie, że coś takiego nagle mogło zacząć się dziać. Bagatelizując dzisiejsze jawne oznaki znanych z historii ideologii - pogrążają się coraz bardziej w świecie konstruowanym NIEODWRACALNIE przez tę ideologię i swoją naiwnością czynią - pozornie tymczasowe -  zmiany wprowadzane przez nią NIEODWOŁALNYMI. Dlatego jedyną rzeczą ważną dziś jest wyciągać ostateczne konsekwencje z tego, co widzimy i słyszymy, z tego, co oni mówią, że chcą z nami zrobić. Oni nie żartują, o nie! Poczucie humoru jest ostatnią rzeczą, o której posiadanie można podejrzewać socjopatów i psychopatów...

Kto nie zrozumie tego, co mówi dr Sharav, do kogo to nie dotrze - ten wydaje wyrok na siebie, na poziom swej INTELIGENCJI, WYOBRAŹNI I INTUICJI i zostaje szarą, uległą masą dyktatorskiego społeczeństwa lokalnego i globalnego. Masą, która finalnie - zgodnie z zapowiedzią Klausa Schwaba - ma nie mieć nic i być... szczęśliwa.

Masą, która swoim strachem i ułomnością intelektu oraz słabą personalizacją osobowości LEGITYMIZUJE socjopatyczną oligarchię. Z tej to masy wyłaniają się tysiące, miliony:

1. straszących naganiaczy szczepionkowych, 2. "ormowców" śledzących bliźnich w kwestii przestrzegania nazistowskich rozporządzeń i donoszących na nich, 3. natur niewolniczych odnajdujących się w realności apartheidowo-kowidowej, która daje im poczucie wyższości jako "wybranym". Łamiącym się głosem, teatralnymi efektami błagają swych panów o nałożenie sobie kajdan "reżimu strachu" i o "zajęcie się" przez władzę "wichrzycielami" i "wrogami ludu pandemicznego". Tacy ludzie są budulcem wszelkich dyktatur, minionych i tych właśnie raczkujących.

A więc czytajmy (znający angielski mogą też słuchać). Przeczytać raz to za mało. Trzeba wciąż o tym myśleć, co dr Vera Sharav nieomylnie skonstatowała i wyciągać z tego dalsze wnioski.

image


"Wtedy, tak samo jak teraz, wiodącą ideą rozwoju ludzkości była eugenika, która wyznaczała opis prawidłowego człowieka pod pojęciem higieny rasowej i definiowała ludzi, których życie było nic niewarte i w ten sposób łamała socjalne sumienie i kręgosłup społeczeństwa, dokonując jego podziału. Od eugeniki wtedy zostały rozpoczęte kryminalne działania reżymu Hitlera.

Wtedy, tak samo jak teraz, wiele ludzi przyjęło pasywną postawę przed rodzącym się złem. Ludzie nie wierzyli w to, że może dojść do takiego barbarzyństwa, do takiego kryzysu humanitarnego jak za czasów Hitlera.

Wtedy, tak samo jak teraz zachowania socjalne w społeczeństwie były kierowane strachem i ludzie byli niepewni i bali się temu złu przeciwstawić, angażując się [do współpracy] z tym złem.

Najważniejszej lekcji, jaką powinniśmy wynieść z tych okropnych NS czasów, nie nauczyliśmy się. Dlatego to się obecnie powtarza. Kiedy medycy, lekarze wejdą w komitywę z politykami i z tymi, co faktycznie rządzą politykami, wtedy dla społeczeństwa staje się niebezpiecznie.

Wtedy medycyna zmienia swoje humanitarne oblicze i jest na usługach polityki i oligarchii.

Tak było za czasów Hitlera i tak jest obecnie. Dlatego kiedyś wprowadzono w Grecji dla studentów przysięgę Hipokratesa, którą mieli składać jeszcze przed podjęciem nauki na medycynie. Ponieważ medyk wie również nie tylko to jak ludzi leczyć, ale wie  też jak ich zabić. Przysięgą student zobowiązuje się ludziom służyć i ich leczyć.

image

W czasie NS II Wojny mieliśmy właśnie z tym do czynienia, z przeobrażeniem się medycyny w służbę reżimowi NS ideologii. Cała medycyna była wtedy w służbie tzw. T4 agendy, która doprowadziła do przemysłowej likwidacji ludzi, według ideologii eutanazji ludzi nie godnych życia.

Na pierwszy plan do likwidacji były przeznaczone dzieci i dorośli inwalidzi. Następnie ludzie psychicznie chorzy. 54 psychiatrów brało w tym programie udział, którzy z niemiecką dokładnością wykonywali polecenia NS reżymu i prowadzili protokoły popełnionych zbrodni. Były wtedy również uruchomione programy Pharma Industrii, która przeprowadzała doświadczenia swoich produktów na tych bezbronnych ludziach.

Niemożliwe byłoby przeprowadzanie tych barbarzyńskich programów bez wsparcia Hitlera przez oligarchie i przez bankierów z Wall Street, którzy udostępniali Hitlerowi środki finansowe na realizacje tych programów.

IG Farben, Rockefeller, Standard Oil, szczególnie wspierały finansowo te programy.

Nagle to wszystko, co nam wydawało się, że ludzkość z tym się uporała, kryzys Covid uzewnętrznił na nowo. Obecnie dzieje się to samo, co wtedy program eutanazji T4, ale pod innym szyldem.

Szyldem tym obecnie jest pandemia koronawirusa.

To samo dzieje się w wielu US stanach gdzie gubernatorzy przez swoje działania skazali na śmierć ludzi w domach opieki, gdzie 15 tys. ludzi tym postępowaniem skazano tak na śmierć, ponieważ w domach opieki pozamykano ludzi chorych na Covid.

Sprawa jest obecnie w sądzie. Dokładnie to samo stało się we Włoszech. To jest technika usuwania niepotrzebnych ludzi, dokładnie jak za czasów Hitlera. Tym razem jednak te wydarzenia są przeprowadzane na skalę światową.

Za czasów ptasiej grypy prezydent Bush chciał wprowadzić pandemię i Lockdown, wtedy jednak medycy przeciwstawili się temu i powiedzieli mu, że to przyniesie jeszcze większe straty i w ten sposób się nic nie osiągnie.

Tłumaczono mu, że niewolno w takich sytuacjach działać w stronę wywołania paniki i lęków społecznych, ale trzeba zachować zimną krew i działać skutecznie.

Dzisiaj mamy do czynienia z dokładnie odwrotnym działaniem, gdzie celowo ludzi się straszy i wprowadza w panikę. Dzisiaj ten wirus jest celowo wykorzystywany do celów działających przeciwko interesowi społecznemu i zdrowia społecznego. Dzisiaj kontynuowana jest polityka, której zadaniem jest wzniecić takie lęki u ludzi, że  mają się siebie bać nawzajem.

Wymuszanie noszenia maski jest kontynuacją tego, co było w czasach NS, kiedy żydzi musieli nosić żółtą gwiazdę Dawida.

Dzisiaj wymusza się taką sytuację, która doprowadza do tego, że ludzie nie mają się przemieszczać i więzić siebie we własnych domach. Wprowadzając Lockdown doprowadzono do przemieszczenia się kapitału do oligarchii, która profitowała z tego powodu, 2,2 bilionów dolarów w ten sposób przemieściło się tylko w roku 2020. Klasa średnia ma być zniszczona przez zubożenie.


Dziś również nie można nawet wyrazić wątpliwości i nic krytycznego powiedzieć, ponieważ od razu media atakują i deformują każdą wypowiedź krytyczną.

Niedawno Bill Gates użył nawet pojęcia „final solution”, co było językiem z czasów Hitlera .

 „Endlösung“, poprzez szczepienie. Co ma oznaczać „ostateczne rozwiązanie problemów” poprzez szczepionkę. Bill Gates stał się tym samym kontynuatorem filozofii eugenicznej swojego ojca.

Dlaczego oni robią to, jeśli już oligarchia ma wszystko, władzę nad naszymi politykami i prawie cały kapitał?

Great Reset jest kontynuacją tego, co oligarchii nie udało się uczynić przy pomocy wsparcia Hitlera.

Zagarnąć całą Europę dla siebie. Tym razem kontynuują oni ten sam plan, ale na skalę światową.

Już wtedy , tak samo jak teraz Rockefeller brał aktywny udział w tym planie.

Tu chodzi o władzę i kontrolę nad całym światem i ludzkością.

Teraz dzisiejsza technika pozwała im na uczynienie tego. Kontrolowanie totalne każdego człowieka, do czego ma służyć globalny zielony paszport, który jest wprowadzony pod pretekstem dokumentu szczepionkowego.

Great Reset to jest Master Plan, taki Master Plan jaki miał Hitler, ale w innym nowoczesnym wydaniu.

Wtedy za czasów Hitlera więzień miał wytatuowany swój numer ewidencyjny na ręce , a teraz ma mieć na razie paszport zielony szczepień, a potem implantowany Chip. Jest to forma tatuażu elektronicznego, czego się już nie ukrywa, a co kiedyś było uznane za teorię spiskową.

Tworzona jest znów ideologia, jak za czasów Hitlera, podziału ludzi na „Übermenschen”, nadludzi, którym w służbie ma stać pozostała część ludzkości jako gorsza, o niskiej jakości masa ludzi.

Z raportu o Klausie Schwab wynika, że już jego ojciec kolaborował z Hitlerem i obracał się w środowisku „genocydalnym” o ideologii zbrodni przeciwko ludzkości. Zarówno ojciec jak i synowie obracali się również w tym środowisku w Południowej Afryce RPA.

Nagle w latach siedemdziesiątych pojawił się Klaus Schwab na europejskiej scenie z kilkoma tytułami naukowymi i zaczął organizować środowiska kapitału, które uzależniały polityków wielu krajów od swoich posunięć gospodarczych. Klaus Schab założył klikę w Davos, gdzie te procesy uzależniające były kontynuowane. W taki sposób wiele krajów wpadły w zależność gospodarczą i była kontrolowana przez oligarchię, która narzucała polityce na Światowe  Forum Ekonomiczne w Davos, swoje plany.

Nigdy nie pomyślałam, mówi Dr. Vera Sharav, że po tylu latach będę musiała bać się tych samych ludźi, środowisk, które wtedy w czasach NS prowadziłypolitykę zbrodni na narodach. Tym razem jednak taką politykę prowadzą na skalę światową.

Zwracam dlatego uwagę na Kodeks Norymberski, który jest kodeksem również dla medyków. Kodeks ten , między innymi wyraźnie mówi, że nikt nie może być obiektem eksperymentów medycznych, przeciw własnej woli. Jak to miało miejsce np. w KZ obozie Auschwitz, w eksperymentach przeprowadzanych przez okropną postać Mengele i wielu jego kolegów i współpracowników.

Obecnie mamy do czynienia z globalnym genocydem, którego zadaniem jest redukcja ludności. Redukcji, której propagatorem był ojciec Billa Gatesa. Bill Gates również kilkukrotnie tą idee propagował. Większość ludzi nie jest w stanie nawet tego sobie wyobrazić, że to się dzieje tak zupełnie na poważnie.

Patrząc z tej perspektywy można powiedzieć, że tak jak kiedyś oligarchia wypromowała i sponsorowała Hitlera w jego poczynaniach ideologicznych, tak teraz takim nowym Hitlerem jest Bill Gates.

W 1995 roku Bill Gates zaczyna mieć problemy ze swoją firmą Microsoft. Chodzi to o monopol systemu operacyjnego do komputerów, który był porównany do ośmiornicy.

W brutalny sposób korzystał z tego monopolu niszcząc wszystkich przeciwników łamiąc wszystkie prawa kartelowe. Groziły mu horrendalne odszkodowania i bankructwo. Wtedy nagle wszystko ucichło i zdaniem ekspertów Gates musiał iść na umowę z ministerstwem sprawiedliwości. Wtedy nagle stał się filantropem i założył fundację i zaczął się orientować na inną branżę. Od tej pory był prowadzony niewidzialną ręką przez interesy globalnej oligarchii.

Tak jak Gatesa i Schwaba niektóre wypowiedzi są traktowane, jako wypowiedzi [niegroźnych] wariatów, tak również wypowiedzi Hitlera były oceniane w tym samym duchu.

[transkrypcja wypowiedzi dr Sharav oparta jest na: https://www.salon24.pl/u/emigranta/1120845,geneza-wydarzen-prowadzacych-do-kryzysu-dr-vera-sharav-korona-komisja-44,2]

------------------------------------------------wawel24
O mnie wawel24

Huomo-animal divino. Znajomość harmonii nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem. [...]. Napięcie ducha w sercu nazywa się uporem. [...] Wiedzący nie zna udawania, udowadniający nie wie.  Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ========================== ❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀ F I L O Z O F I A ✹ AGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody 3.10.04.2011 P O S T A C I  1. Franz Kafka i hospicjum kultury europejskiej czyli nagi król 2. Platon czytany przez Simone Weil P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE  M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka