wawel24 wawel24
199
BLOG

W sejmie "RP" trwa lincz koalicji chanukowej na Braunie i Bosaku

wawel24 wawel24 Polityka Obserwuj notkę 43Żenujące widowisko wasalizacji sejmu! Bełkot, brednie i lizanie podeszew możnych tego świata. To ma być polski sejm??

Na razie dna siegają wystąpienia KOWALA I ZANDBERGA. PSL ni pies, ni wydra. Gosiewska jak Piłat. Pozytywnie zaskakująco Jakubiak.

Z ujawnionych ciekawostek: od Mentzena mogliśmy się dowiedzieć czegoś o Szymku (pseudo Idol Gimbazy). Otóż Szymek próbował zmusić Bosaka do uczestnictwa w świętowaniu chanuki mówiąc, że mu to pomoże w utrzymaniu stanowiska marszałka!

Krótka lista paranoicznych agrumentów "posłów": 

względem Brauna

- zgaszenie świec kabalistycznego kultu Chabad Lubawicz to nieposzanowanie polskich tradycji

- zaatakował tych, którzymają inną wiarę

- opętany nienawiścią

- zakłócił obrzęd religijny

- antysemicki atak, antysemickie zachowanie

-ksenofobiczny atak

względem Bosaka

- powstrzymał się od głosu potępiającego

- zezwolił na wygłoszenie "odrażających" słów z tej mównicy. wawel24
O mnie wawel24

Huomo-animal divino. Znajomość harmonii nazywa się stałością. Znajomość stałości nazywa się oświeceniem. [...]. Napięcie ducha w sercu nazywa się uporem. [...] Wiedzący nie zna udawania, udowadniający nie wie.  Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ========================== ❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀ F I L O Z O F I A ✹ AGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody 3.10.04.2011 P O S T A C I  1. Franz Kafka i hospicjum kultury europejskiej czyli nagi król 2. Platon czytany przez Simone Weil P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE  M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka