23 obserwujących
320 notek
308k odsłon
  861   0

„Rocket Girls 101” w Tatrach

Nieustraszone dwudziestolatki to program rozrywkowy z udziałem chińskiej dziewczęcej grupy artystycznej Rocket Girls 101. Grupa zadebiutowała 23 czerwca 2018 roku, a pierwszy singiel wydała 18 sierpnia.


Po raz pierwszy część zdjęć do chińskiego reality show została nakręcona w naszym kraju. Celem przedsięwzięcia była integracja 11 artystek i sprawdzenie uczestniczek w ekstremalnych warunkach – najpierw na pustyni, a później w górach. I właśnie ta druga część została zrealizowana w polskich Tatrach. Chińskie uczestniczki odbyły wędrówkę w pięknej scenerii polskich gór, poprzez Morskie Oko, aby zakończyć w Zakopanem.

image
To, że artystki przyjechały właśnie do Polski a nie do innego państwa, zawdzięczamy współpracy m.in. Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Beijing, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Ambasady RP w Pekinie oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Made In Zakopane.
Nieustraszone dwudziestolatki to program rozrywkowy wyprodukowany przez Tencent Video – jedną z najważniejszych platform zakupowych w Chinach i serwis streamingowy, pod kierownictwem znanego reżysera Xie Dikui. W skład ekipy filmowej wchodziło ponad 140 osób, co sprawia, że jest to nie tylko pierwszy chiński reality show nakręcony w Polsce, ale również największe chińskie przedsięwzięcie tego typu w Europie.

image
 Liderka zespołu Rocket Girls 101 – Yang Chaoyue, jest obecnie niekwestionowaną królową chińskich kanałów social media, z ogromną bazą wiernych fanów. Widzowie mogli poznać ją po raz pierwszy w poprzedniej produkcji Tencent Video – Tworząc grilsband 101, która osiągnęła oglądalność ponad 4,47 mld wyświetleń.

image
Odcinki programu, w których artystki zdobywają polskie Tatry i zwiedzają Zakopane będą emitowane na platformie Tencent Video w każdą niedzielę o 20:00, zaczynając od 17 lutego 2019 r.
......................

PolecamChronologiczny spis notek oraz Tematyczny spis treści niniejszego blogu


Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura