23 obserwujących
320 notek
296k odsłon
855 odsłon

„Rocket Girls 101” w Tatrach

Wykop Skomentuj17

Nieustraszone dwudziestolatki to program rozrywkowy z udziałem chińskiej dziewczęcej grupy artystycznej Rocket Girls 101. Grupa zadebiutowała 23 czerwca 2018 roku, a pierwszy singiel wydała 18 sierpnia.


Po raz pierwszy część zdjęć do chińskiego reality show została nakręcona w naszym kraju. Celem przedsięwzięcia była integracja 11 artystek i sprawdzenie uczestniczek w ekstremalnych warunkach – najpierw na pustyni, a później w górach. I właśnie ta druga część została zrealizowana w polskich Tatrach. Chińskie uczestniczki odbyły wędrówkę w pięknej scenerii polskich gór, poprzez Morskie Oko, aby zakończyć w Zakopanem.

image
To, że artystki przyjechały właśnie do Polski a nie do innego państwa, zawdzięczamy współpracy m.in. Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Beijing, Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Ambasady RP w Pekinie oraz Lokalnej Organizacji Turystycznej Made In Zakopane.
Nieustraszone dwudziestolatki to program rozrywkowy wyprodukowany przez Tencent Video – jedną z najważniejszych platform zakupowych w Chinach i serwis streamingowy, pod kierownictwem znanego reżysera Xie Dikui. W skład ekipy filmowej wchodziło ponad 140 osób, co sprawia, że jest to nie tylko pierwszy chiński reality show nakręcony w Polsce, ale również największe chińskie przedsięwzięcie tego typu w Europie.

image
 Liderka zespołu Rocket Girls 101 – Yang Chaoyue, jest obecnie niekwestionowaną królową chińskich kanałów social media, z ogromną bazą wiernych fanów. Widzowie mogli poznać ją po raz pierwszy w poprzedniej produkcji Tencent Video – Tworząc grilsband 101, która osiągnęła oglądalność ponad 4,47 mld wyświetleń.

image
Odcinki programu, w których artystki zdobywają polskie Tatry i zwiedzają Zakopane będą emitowane na platformie Tencent Video w każdą niedzielę o 20:00, zaczynając od 17 lutego 2019 r.
......................

PolecamChronologiczny spis notek oraz Tematyczny spis treści niniejszego blogu


Wykop Skomentuj17
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura