1 obserwujący
32 notki
22k odsłony
  445   0

Wrocław Global Forum w Internecie

Już za 7 dni, w czwartek 31 maja rozpocznie się Wrocław Global Forum 2012. Tak jak w latach ubiegłych wydarzenie będzie można śledzić na żywo w Internecie dzięki live streamingowi. Informacje o wydarzeniu będą na bieżąco ukazywać się na nienjszym blogu, kanale WGF_2012 na portalu społecznościowym Twitter oraz na kanale WGF w serwisie YouTube.

Salon24 już drugi raz obejmie patrona medialnym i będzie relacjonował przebieg Wrocław Global Forum. Cieszę się, że w naszym serwisie toczyć się będzie debata na najważniejsze tematy, którymi żyje dziś świat. Będziemy relacjonować przebieg wszystkich dyskusji odbywającej się podczas tej wielkiej imprezy. Zapraszam do czytania i wzięcia udział w dyskusji w Salonie24powiedział Igor Janke, szef Salon24.
Udział w wydarzeniu w potwierdziło wielu znamienitych gości m.in. minister Radosław Sikorski, Ellen Tauscher z Departamentu Stanu USA, Stefan Fϋle, Komisarz ds. Rozszerzenia i Polityki Sąsiedztwa w Komisji Europejskiej oraz Lech Wałęsa, a także sławny ukraiński pięściarz, a obecnie również polityk Witalij Klic
 
Przewodnik po mediach społecznościowych Wrocław Global Forum 2012
Oficjalna witryna Forum
1.    http://www.wgf2012.eu – informacje o wydarzeniu, aktualny program, sylwetki prelegentów, materiały prasowe
2.    www.live.wgf2012.eu– live streaming w trakcie WGF 2012
Transmisje na żywo
Kanał na YouTube
Blog WGF 2012
Twitter:
  • https://twitter.com/#!/WGF_2012
  • hashtag - @WGF_2012
Oficjalne kanały organizatorów:

 

Atlantic Council
Miasto Wrocław
§@AtlanticCouncil na Twitterze
§ @wroclaw_info na Twitterze
 
Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale