Rozmaitości 30.03.2011, 20:47 Bardzo krutka refleksia Jak wiadomo, nasz prezydent łączy się z japończykami w "bulu i nadzieji".Odrazu do boju ruszyli przeciwnicy i obrońcy Komorowskiego. Wyszło na to, że to żadne halo. Wszak japończycy i tak nie rozumieją polskiego....
Rozmaitości 29.03.2011, 20:58 Na start To mój pierwszy blog więc zginie zapewne wśród blogów "starych wyjadaczy", ale jak mawiają górale "jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz" Jestem młody, wychowany w dużym...