To mój pierwszy blog więc zginie zapewne wśród blogów "starych wyjadaczy", ale jak mawiają górale "jak się nie przewrócisz, to się nie nauczysz"
Jestem młody, wychowany w dużym mieście i w niedalekiej przyszłości będę jeszcze wykształcony. Co nam to daje? Otrzymujemy mitycznego wyborcę Platformy Obywatelskiej. Mitycznego, ponieważ jest to tylko slogan, mający być zaprzeczeniem "moherowych beretów" czyli wyborców PiS. Jak zdążyłem się zorientować w środowisku młodych, wykształconych etc, zachodzą pewne zmiany. Otóż Platforma nie dała niczego ciekawego swoim sztandarowym wyborcom. I tak ci młodzi zaczynają od PO odchodzić. Powody są różne. Zapewne każdy ma swoje. Jednak najczęstszym z nich jest zwyczajne rozczarowanie. Brak reform, wzrost podatku Vat, a przez to wzrost cen żywności, całkowita kompromitacja rządu w kwestii Smoleńska, a teraz jeszcze dochodzi obawa przed jeszcze niższą emeryturą. Siła napędowa Platformerskiej propagandy słabnie. No bo jak długo można popierać stagnację a wręcz recesję?



Komentarze
Pokaż komentarze (6)