11 obserwujących
837 notek
201k odsłon
173 odsłony

Polscy uczniowie znowu dobrze wypadli w badaniach PISA

Wykop Skomentuj6

donoszą merdia – i oczywiście próbują to jakoś wykorzystać dla dowalenia PiS. No bo dzieci dobrze wypadają a PiS likwiduje gimnazja itepe. Ale ogólnie w komentarzach czytelników Gazwybu czuć zawód – gdyby wypadły słabo to by można pisać, że to przez PiS i religię w szkołach. A jak tu atakować religię gdy w testach PISA polskie dzieci są z matematyki w najściślejszej czołówce Europy?

My Wielki Wódz przypominamy to co piszemy w kółko: Tak, to prawda. Polska zaczyna mieć najlepszy system szkolny w Europie. Tak – podobne wysokie wyniki testów będą się powtarzać a polskie dzieci będą statystycznie rzecz biorąc wypadać coraz lepiej na tle zachodnioeuropejskich. I nie – nie ma w tym żadnej zasługi polskiego MEN ani edukatorów ani programów szkolnych ani reformatorów szkolnictwa.

Przyczyny tego stanu rzeczy są bardzo prozaiczne, ale nikt, absolutnie nikt nie będzie miał odwagi o nich mówić. A polityk, który o nich powie otwarcie – natychmiast wyleci z polityki.

Tylko Wielki Wódz Apaczów pisze o tych przyczynach wprost i tylko w Krynicy Wszelkiej Mądrości, czyli stronie Wielkiego Wodza prawdę poznać możecie.

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo