6 obserwujących
89 notek
104k odsłony
1337 odsłon

UEFA kontra Polska

Wykop Skomentuj45

Jednakże - wspólna zbiórka - jest to postawa defensywna. Najlepszą formą obrony jest zawsze atak. Należy podjąć wszelkie możlwie formy dezaprobaty wobec działań UEFA już za samo wszczęcie postępowania przeciwko Legii. Niech w tym będą zjednoczeni kibice z całej Polski. Działacze klubów, to jest czas poparcia nie tylko dla Legii ale dla Polski. Można uruchomić różne akcje spontaniczne, zarówno w internecie jak i w formie zbierania podpisów np. przed meczami sprzeciwu przeciw hipokryzji, zakłamania prawdy historycznej UEFA. Młodzi ludzie, środowiska patriotyczne znajdą z pewnością cały szereg możliwości.

Inny, bardzo ważny aspekt - skoro wielu polityków wypowiedziało się jednomyślnie na ten temat, być może należałoby zająć bardziej oficjalne stanowisko. Oprócz Ministerstwa Spraw Zagranicznych - Instytut Pamieci Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Piłki Nożnej - według swoich uprawnień i kompetencji. Nie chodzi oczywiście o noty dyplomatyczne, ale chociażby poparcie, podziekowanie. A być może nawet, w przypadku IPN oficjalne stanowisko, jeżeli UEFA wyda kuriozalny werdykt zakłamujący prawdę historyczną, każący Legię za oddanie czci ofiarom ludobójstwa - a z katów czyniących ofiary.

Kibice Legii zapalili na świecie Znicz Pamięci o Ofiarach Powstania Warszawskiego. Polska jest z Wami i okazuje Wam szacunek. My - Dumny Naród Polski - nie akceptujemy jakichkolwiek prób niszczenia Pamięci o Ofiarach Niemieckich Zbrodni Ludobójstwa. Potępiamy dokonaną przez Niemców Rzeź na naszym Narodzie. Nie akeptujemy i potępiamy zaklamanie prawdy historycznej.

Nie akceptujemy i potępiamydziałania UEFA mające na celu ukaranie Polskich Kibiców za uczczenie Pamięci Ofiar Powstania Warszawskiego. Nie akceptujemy tego i potępiamyhipokryzję UEFA!

Trzeba pamiętać o Tych co byli przed nami.Trzeba pamiętać o Nich - nie tylko dziś !

W pamiętnym 1939 r. zdradziecko wjechali na czołgach do Polski - z zachodu i ze wschodu. Potem, w 1944 r. "wyzwoliciele" wjechali też na czołgach - i patrzyli jak wykrwawia się Warszawa a z nią Polska. Patrzyli na tą Krew z lubością. A potem, przez następne 45 lat okupcji, bezczelnie szydzili z tej Ofiary.

Pamietamy o tym ! Pamiętamy o tym, bo bezcenna jest w oczach naszych Polska Krew, Bezcenna jest Krew naszych Bohaterów, bezcenna jest Krew naszych dzieci i starców, bezcenna jest Krew kobiet i mężczyzn, którzy oddali swoje życie za Wolność i Niepodległość. Bezcenna jest w oczach naszych Polska Krew !

Cześć i Chwała Bohaterom! Czołem Wielkiej i Niepodległej Polsce !

Wykop Skomentuj45
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Sport