4 obserwujących
86 notek
73k odsłony
84 odsłony

Legia Warszawa i… Salon24

Wykop Skomentuj2

Jakieś dwa lata temu opublikowałem na „Salonie24” tekst pt. „Oligarchowie III RP na piłkarskich salonach”. Rzecz tyczyła dość kaprawej przeszłości panów Leśnodorskiego, Mioduskiego i Wandzla wówczas tzw. właścicieli klubu Legia Warszawa. Nie minęło, po opublikowaniu ww. tekstu, kilka godzin a administracja portalu „Salon24” usunęła go i nawet - w uprzejmości wielkiej - nadesłała na mój adres mejlowy (pow1@o2.pl) informację, że w związku z naruszeniem jakichś/czyichś dóbr osobistych tekst musi zostać zdjęty/wycięty. Próbowałem interweniować, słałem zapytania,  ale administracja „Salonu24” nigdy nie odpowiedziała na moje interwencje w tej sprawie.

Znaczy administracja „Salonu24” jest bardzo dobrze wychowana a ponadto... chroniła interesy Mioduskiego, Wandzla, Leśnodorskiego, ITI, Waltera, Kulczyka… i III RP!
A potem zdecydowałem się opublikować ten tekst tutaj, zob. http://3obieg.pl/oligarchowie-iii-rp-na-pilkarskich-salonach/. Można go przeczytać i dzisiaj. I ani Mioduski, ani Wandzel, ani Leśnodorski, ani Walter, ani... III RP nie podali mnie do sądu, ani nie wysłali sprostowania w trybie ustawy Prawo prasowe. 
Na „Salonie24” kolejny przyczynek do historii „właścicieli” Legii Warszawa opublikowałem dla niepoznaki pod tytułem, zob. https://www.salon24.pl/u/wilczyska/758495,boguslaw-lesnodorski-czlowiekiem-wojciecha-kostrzewy. Jakimś cudem ten tekst przeszedł niezauważony przez administracje „Salonu24” i wisi tutaj do dnia dzisiejszego. Chyba błąd w sztuce!
Kto śledzi losy Legii Warszawa powinien przeczytać oba moje artykuły. Nie dlatego, że znajdzie wszystkie odpowiedzi na bolączki sportowe największego klubu piłkarskiego w Polsce. Zwłaszcza po klęsce ze Spartakiem Trnava.
Legia Warszawa to prawdziwy bastion III RP. Tam właśnie III RP trwa i konserwuje się w najlepsze. A jeśli jeszcze ktoś myśli, że Dariusz Mioduski jest właścicielem warszawskiego klubu, to serdecznie gratuluję… naiwności.

I tylko kibiców Legii Warszawa żal!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale