260 obserwujących
1274 notki
2223k odsłony
  346   10

Oficjalna ocena Hanny Gronkiewicz-Waltz

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego oficjalnie oceniła Hannę Gronkiewicz-Waltz jako unikalnie durną. Trudno się nie zgodzić.


...oraz screen shot, bo nawet Hania nie jest taka durna, żeby ten tweet zostawić na widoku publicznym na dłużej...

image


Specjalnie dla durnej Hani, głośno i powoli:


– Natomiast, głupia babo, Ukraińcy którzy walczą z Putinem z bronią w ręku i giną w walce, to nie są odważni ludzie? O nich jakoś nie pamiętasz?


– To są ci sami Rosjanie, głupia babo, którym przez sześć miesięcy wojna zaborcza na Ukrainie nie przeszkadzała.

–To są ci sami Rosjanie, głupia babo, którzy nosili georgijewskie wstążeczki w kolorach stonki, malowali 'Z' na swoich samochodach i oglądali w telewizji Rossija 1 Władimira Sołowiowa nawołującego do nuklearnej zagłady Zachodu.

– Przed ogłoszeniem mobilizacji, głupia babo, jakoś masowo nie wyjeżdżali. Dopiero kiedy zaczęła majaczyć im wizja śmierci za Ojczyznę w walce z ukraińskimi 'nazistami', zaczęli nagle wykazywać "odwagę", rzucając się do ucieczki?

– Nie rozumiesz, głupia babo, że nie jest w niczyim interesie zalanie Unii Rosjanami, z nieuchronną domieszką agentury? Nie ma żadnego sensownego sposobu na 'filtrację' "dobrych Rosjan" od "złych Rosjan". Na przesłuchaniach azylowych każdy Rosjanin powie wszystko, co sądzi że przesłuchujący chcieliby od niego usłyszeć. Kto potem odpowie, głupia babo, za umieszczenie na zachodnich tyłach rosyjskich agentów, dywersantów, Specnazu etc.?

– Kto będzie odpowiadał, głupia babo, za ewentualne skutki spotkania na Zachodzie pomiędzy "dobrymi Rosjanami" a rzeczywistymi ukraińskimi uchodźcami spod rosyjskich bomb i artylerii? Będziesz tłumić starcia?


Miejsce 'człowieka Putina w Warszawie' jest już zajęte i nawet znasz go osobiście. Milcz zatem, głupia babo. A jeszcze lepiej, jako pokutę za głupotę przyjmij do swego komfortowego domu rodzinę ukraińskich uchodźców. Może ci powiedzą, co myślą o "dobrych Rosjanach".

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale