107 obserwujących
999 notek
1443k odsłony
  794   0

Gamonie i nieudacznicy wsadzają Tuska do pierdla

Ostatni raz tak wyraźna zbieżność glosu blogerow Pisu oraz samej partii z rosyjską prasą i głosem Russia Today wystąpiła w czasie wizyty Skorskiego z ministrami w Kijowie, gdy podpisywano porozumienie z Janukowyczem, po którym ten uciekł. Wtedy byli przeciw bo Sikorski mial działać dla Kremla, a wedlug Kremla działał dla Zachodu. Razem byli przeciw.

Teraz gdy rosyjska prasa jest przeciw kandydaturze Tuska na prezydenta Unii, bo moze być zbyt antyrosyjski, usztywniać Unie - też sa razem przeciw . Pewnie dlatego, ze jak mowił Dmowski - w Polsce nienawiść do Rosji bywa silniejsza od miłości do własnego kraju. Ale czasy sie zmieniły- dzisiaj nienawiść do Tuska jest silniejsza od interesu wlasnego kraju .Tak czy owak Pis, partia gamoni i nieudaczników według Staniszkis, jak widać hejtem żyje ponad wszystko. 

Dzisiaj ważniejsze dla Pisu jest wsadzenie Tuska do wiezienia za urojone winy smoleńskiego zamachu. Zamiast do Brukseli -do wiezienia, krzyczą za swoimi Brudzińskimi czy innymi Girzyńskimi. Na S 24 wsadzono w ostatnich dniach Tuska do kicia kilka tysiecy /na oko/ razy. Teraz wielu blogerow siada na hulajnogi i bedzie go gonić aż do Brukseli o ile go wybiorą, by ściągnąć do pierdla.

Ta sekta naprawde odkuśtykała bardzo daleko. Sorry-oni maja kiedyś rządzić?

 

 

 

 

 

Lubię to! Skomentuj33 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale