Przecież cała SPOŁECZEŃSTWO jest takie! Jeśli Janusz nie zarabia 1,6 mln kosztem innych, to tylko dlatego, że akurat nie potrafi, chociaż CHCE! Przecież górnicy od zawsze - grabią do siebie. Przecież nauczyciele od zawsze - grabią do siebie. Przecież służby mundurowe od zawsze - grabią do siebie. Przecież politycy od zawsze - grabią do siebie. Tu się nie da żyć sensownie, jak się nie grabi do siebie i się nie ma w ****e innych! Reszta to fałsze, udawania, krokodyle łzy. Polska to ŻEROWISKO.
---
ps.
I żeby nie było. Nie ma w tym nic złego, nienaturalnego, strasznego. To jest WIĘKSZOŚĆ całej historii, nie tylko tego narodu, ale w szczególności tego narodu i państwa. Nie całość, ale większość. Żerowanie. To jest charakter skutecznej postawy we współczesnym świecie. To robią najsilniejsi i najbardziej inteligentni. Jedyne co może budzić odrobinę niesmaku to to uporczywe wpieranie, że jest inaczej. Opowieści o ludzkości, człowieczeństwie i temu podobne. Manie w dupie to podstawa. Kto nie tego nie łapie sam sobie jest winien. Tylko po co kłamać, o przerwach na nawodnienie, o służbie narodowi i temu podobne.



Komentarze
Pokaż komentarze (8)