23 obserwujących
416 notek
370k odsłon
  272   4

Nowe złoto Big Pharmy

.

Zapowiadane szczepienia dzieci wchodzą w nową fazę. Ponieważ nie ma zgody społecznej na wyszczepianie maluchów szczepionką kowid, a jest ono i tak zaplanowane, dostajemy nową sensacyjną wiadomość. Jest ona dokładną kopią tych z początku pandemii kowid, zmieniono tylko nazwę wirusa i osoby, które on dotyczy.

GW ostrzega takim tytułem:

"Wirus RSV atakuje dzieci. Na oddziałach pediatrycznych zaczyna brakować łóżek"

Znacie takie tytuły?

GW obwiniła za ten stan rzeczy lokdałny i maseczki, bo taka jest obecnie narracja a i wiadomo, że zwolennicy masek i reszty, bez słowa taką narrację kupią.

Jest to sensacja podana w kawałkach. Niedługo zaczną pojawiać się tytuły bardziej makabryczne, by na końcu pojawiło się zbawienie: szczepionka.

Teoria spiskowa?

Kto chce niech sobie tak myśli, ale to nie zmieni rzeczywistości, która mówi, że Pfizer (logistyk i marketingowiec szczepionek) ogłosił niedawno, że..

"Phase III clinical trial for respiratory syncytial virus (RSV) vaccine begins"* czyli niedługo rozpocznie się kolejna faza badań klinicznych, tym razem nad nową szczepionką dla dzieci i co najistotniejsze w temacie, także w trybie awaryjnym.

Wyjaśnię:

Niektóre wirusy przeziębienia mogą znacznie silniej uderzyć w podatne osoby, prowadząc do zapalenia płuc i hospitalizacji. Są to przeziębienia wywołane przez RSV, które u osób starszych i dzieci poniżej 5 roku życia mogą powodować poważne powikłania, a czasem mogą okazać się śmiertelne.

U młodszych dzieci, przeziębienie może spowodować zapalenie oskrzelików lub zapalenie i przekrwienie małych dróg oddechowych lub oskrzelików płuc. Uważa się, że wirus wywoduje około 3 miliony hospitalizacji dzieci poniżej 5 roku życia na całym świecie, z około 177 000 hospitalizacji osób starszych w USA.

Wiele dużych firm farmaceutycznych próbowało szczepionek na RSW, ale droga pełna była niepowodzeń i klap. Novavax, również biorący udział w badaniach kowid, wie o tym aż za dobrze. Istnieje comiesięczny zastrzyk zapobiegawczy szwedzkiej firmy Orphan Biovitrum, zwany Synagis, który można stosować przeciwko RSV u niemowląt wysokiego ryzyka, ale szczepionka dająca pełną ochronę nie istnieje.

"Po zaniku zakażenia RSV na całym świecie podczas ostatniej zimy, zniesienie lockdawnu może spowodować powrót wirusa, więc potrzeba szczepionek stała się najważniejsza".

Ten zacytowany fragment jest sprzed kilku miesięcy. Przewidzieli go prorocy tacy sami, jak ci, którzy w maju przewidzieli powrót grypy i obwinili za to lokdałny i maseczki, do których nas zmusili i zmuszają nas dalej.

*****

Nikt z nas nie robił takich upośledzonych istot,  jak robi się obecnie, ale kto chce niech wierzy mediom, a kto chce niech się ratuje ponieważ ta pandemia jest scenariuszem rozpisanym na lata i jest kopalnią złota.

Ale wydobyte złoto nie będzie nagrodą dla nas.

.

Dziękuję za uwagę.


https://www.europeanpharmaceuticalreview.com/news/161971/phase-iii-clinical-trial-for-respiratory-syncytial-virus-rsv-vaccine-begins

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale