23 obserwujących
416 notek
370k odsłon
  299   2

A jednak wirus z laboratorium.

.

Teorie spiskowe - teoriami, śmiech ludzi żyjących w prawdziwym a nie urojonym świecie - śmiechem, bany na krytyków pandemii -banami, a Rzeczywistość i tak oferuje swoje scenariusze.

Oto kolejna runda walki Spisek i Prawda, którą wygrywa.. Spisek.

Kilka miesięcy temu wyciekły maile doktora Fauci. Przypomnę, że jest głównodowodzącym na froncie pandemii kowida w USA i od jego decyzji zależy los wszystkich Ziemian (które to decyzje kopiują pozostałe rządy na Świecie). 

Maile wyraźnie sugerowały, że główna instytucja naukowo badawcza USA (NIH), którą nadzoruje doktor, finansowała badania nad koronawirusami w Instytucie Wuhan, za pośrednictwem prywatnej organizacjii innego Dziwnego Człowieka o nazwisku Daszak. Badania polegały na modyfikacji koronawirusami tak, by były zdolne zakażać ludzi i stały się dla nich zagrożeniem.

Przypomnę, że sygnalizowanie iż laboratorium w Wuhan maczało paluchy w pandemii, było spiskiem, a jakiekolwiek wspominanie, że finansowane było z pieniędzy amerykańskich podatników, kończyło się wyklęciem. Wersja o początku pandemii, która obowiązywała, nazywała się: "zupa z nietoperza na targu w Wuhan".

W lutym 2020roku, Lancet, wtedy jeszcze jedno z najbardziej prestiżowych czasopism medycznych, opublikowało oświadczenie potępiające rozprzestrzenianie się plotek i dezinformacji na temat pochodzenia pandemii: „Jesteśmy razem, aby zdecydowanie potępić teorie spiskowe sugerujące, że Covid-19 nie ma naturalnego pochodzenia” (https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30418-9/fulltext)

Rok później, maile doktora Fauci, wykazały, że inicjatywa listu wyszła od tego właśnie Dziwnego Człowieka o nazwisku Daszak, który pośredniczył między NIH a Instytutem w Wuhan. Człowiek ten zasiadał również w dwóch międzynarodowych komisjach, których zadaniem było zbadanie pochodzenia pandemii, pomimo wyraźnego konfliktu interesów (kilka dni temu WSJ poinformował, że jeden z tych komitetów, grupa zadaniowa powołana przez The Lancet, zostanie rozwiązana). Mało tego, ten Dziwny Człowiek, podpisał się pod listem w Lancet, a nawet był jego inicjatorem i zorganizował naukowców gotowych do potępienia teorii spiskowych.

W ciągu ostatniego roku wyczyszczono dane dotyczące badań nad korowirusami z bazy NIH i z Google Scholar, WHO zmodyfikowała swoje dane nt kowida, zmieniono nazwy dla koronawirusów tak, by nie prowadziły do laboratorium w Wuhan itp itd. Robiono to na własne życzenie lub na życzenie innych.

Pod naciskiem tych mediów, dla których newsy kolegów z CNN nie są wyrocznią i dzięki dziennikarzom, którzy pracują rzetelnie w zawodzie i nie biorą pieniędzy od lobbystów, wokół Fauci atmosfera zagęściła się a i NIH w oficjalnym liście właśnie potwierdził, że finansował badania w Wuhan (mimo tego, że kiedyś Obama je zablokował) i że nie podał do wiadomości iż stworzono niekontrolowanego wirusa, zdolnego zakażać ludzi. NIH ma teraz kilka dni na dostarczenie dokumentów badań, które finansował poprzez współpracę z tym Dziwnym Człowiekiem, który przy okazji nadzorował kowidową propagandę.

_________

Na pewno Świat dotrze do Prawdy w temacie pochodzenia kowida.. może nawet ktoś pójdzie siedzieć. Ta Prawda, staje się coraz bardziej makabryczna, ale dla uważnych obserwatorów nie jest zaskoczeniem.

Organizacja pierwszego miesiąca pandemii, zsynchronizowana propaganda medialna, która serwowała takie same tytuły, tylko w różnych językach, natychmiastowe izolowane na Całym Świecie, naukowców i lekarzy przecierających oczy na wiadomość o maskach, lokdałnach, wprowadzeniu do obrotu nieprzebadanych zgodnie z normami szczepionek i na wieść o konieczności szczepienia szczepionkami, które po kilku tygodniach tracą skuteczność -wszystko to potwierdziło teorie o zorganizowanej pandemicznej akcji. A późniejszy, zakulisowy terror mający na celu zmuszanie opornych do szczepienia się szczepionką, która zgodnie z prawem nie jest ani pełnowartościowa ani obowiązkowa, mogło tylko utwierdzić w przekonaniu, że to wstęp do czegoś dużo gorszego.

Tą prawdę odkryjemy dopiero po latach, tak jak zawsze było w historii wojen.

Do tego czasu, Fauci nadal będzie decydował o życiu innych wraz ze swoim kooperantem (mimo tego, że Trump zablokował ponownie badania, Biden je przywrócił do 2025r). Będzie narzucał szczepienia dzieci, zmusi do doszczepiania seniorów i osoby o słaby zdrowiu, zmusi do doszczepienia wszystkich, dalej będzie dywagował o teoriach spiskowych, błędzie kręcił o sobie filmy i mówił w mediach: "ci, którzy popierają teorie spiskowe, nie lubią mnie ponieważ lubię fakty, naukę i nie tylko".

(nikt nie zapytał jeszcze, co mieści się w słowach "nie tylko", skoro fakty i naukę wymienił.. ale Fauci ma za sobą główne media a i innych nie odwiedza).

Do czasu zanim Prawda nie ujrzy światła dziennego, nie wiadomo co z nas zostanie i ilu z nas zostanie. Nie wiadomo z jakimi problemami zdrowotnymi będziemy borykać się w przyszłości, jakie skutki przyniesie obecne szczepienie, a także to kolejne, które zacznie się od stycznia. 

Nie wiemy też na czym skupiają się przedłużone badania w Wuhan.

Ale ja jedno wiem na pewno:

Wobec faktów, Historia rozliczy nie tylko sprawców pandemii, ale także i nas. I na pewno, cała masa przyszłej generacji naukowców, zrobi karierę na temacie stanu umysłu społeczeństwa, które z własnej woli poddało się eksperymentowi.

Kwestią do naukowej analizy pozostanie pytanie, czy było to Bohaterstwo, Bezmyślność, Depresja czy Naiwność.

.

Dziękuję za uwagę.

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale