0 obserwujących
509 notek
190k odsłon
103 odsłony

Darmowe pomysły dla kandydatów na prezydenta na kampanię

Wykop Skomentuj1

Pandemia daje się trochę we znaki więc postanowiłem zabawić się i dać kandydatom nowe impulsy promocyjne.

1. Stadiony! Stadiony piłkarskie ale nie tylko są puste. Rozgrywki różnego rodzaju wracają, telewizja to transmituje, oglądalność będzie olbrzymia. Obecnie oficjalnie nie ma kampanii więc każdy może legalnie dogadać się z włodarzami stadionów i zaproponować wypełnienie stadionowych krzesełek swoimi podobiznami.

2. Ten pomysł niestety był dobry ale tylko do 30 maja. Otóż można było swoje wizerunki wydrukować na maseczkach, maskach itp. Były obowiązkowe więc reklama byłaby też ... obowiązkowa.

3. Z pewnością wielu z nas czeka na szczepionkę lub lek na koronawirusa. Zapowiedź ogłoszenia przełomowego odkrycia w czasie panelu z lekarzami zapewne zapewniłoby i oglądalność i ocieplenie wizerunku takiego kandydata (tzw. przełomowych odkryć w tym zakresie jest masa, trzeba znaleźć tylko znajomego profesora, który chciałby wziąć udział w takim spotkaniu :) )

Na razie to tyle.

Jeżeli pandemia potrwa dłużej to z pewnością zamieszczę jeszcze trochę "złotych myśli" - nawet jeżeli nikt ich nie czyta to przyjemnie się je wymyśla i opisuje :). 


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości