Blog
Józef Pisucki ps."Ziut"
Zona Cezara
Zona Cezara JP@Ziut.Neon24.pl
0 obserwujących 543 notki 85623 odsłony
Zona Cezara, 5 października 2015 r.

Czy źle się stanie w Państwie Polan, ... jeśli 25-tego Polacy "podpalą tęczę"?

   Michnik nie będzie z Nas zadowolony, ze "Śiętego ognia"  który spali "tęczę",  ... a redaktor Tomasz Lis Newsweeka już teraz płacze, ... profilaktycznie: 

"Te wybory   -  pisze Tomasz Lis  -  to znacznie więcej niż wybór między jedną a drugą partią, to wybory ustroju państwa. „W lokalach wyborczych dostaniemy plik kartek. Plik powinien mieć jednak okładkę. Na niej zaś powinno być wydrukowane referendalne pytanie  –  czy jesteś za utrzymaniem w Polsce obecnej konstytucji, która uświęciła demokrację liberalną, czy też jesteś za jej praktycznym unicestwieniem i wprowadzeniem pozakonstytucyjnych rządów jednego człowieka (Kaczyńskiego ma Lis na myśli),  czyli demokracji w formie, a dyktatury w treści?”

No cóż?   -   TAK NAPRAWDĘ WIĘC WYBIERAMY, CZY CHCEMY MIEĆ TĘCZOWĄ KONSTYTUCJĘ i PRZEMOC NA KTÓRĄ MONOPOL MA PAŃSTWO   -  czy raczej, wybierając PiS, chcemy dać sobie szansę na zmianę.   -    To jest prawdziwą stawką tych wyborów. 

***  Pomijając bełkot Lisa o Kaczyńskim oczywiście, ... w który uwierzę,  jeśli   (jak Lis w swoich snach)  usłyszę orędzie Kaczyńskiego, "w stylu Sienkiewicza". 

10.04.2011 / 00:44 sek nagrania / Jarosław Kaczyński:   Chciałem podziękować wszystkim, ... ale to co zwróciło moją uwagę, i z czego czerpię ogromną radość, to wielka ilość ludzi młodych. - Dziękuję Wam! Dziękuję młodzieży! Młodemu pokoleniu! - Pamiętajcie, przychodząc tutaj, zabiegacie o pamięć, o sprawiedliwość.

Ale przychodząc tutaj, zabiegacie także o swoją przyszłość, przyszłość gospodarzy w wolnym kraju. Gospodarzy w kraju, w którym wszyscy mają równe prawa. Gospodarzy w kraju, którego będziemy mogli być dumni. Gospodarzy w kraju, który nie musi wysyłać swojej młodzieży, i wielu ludzi dojrzałych do marnej pracy w krajach bogatszych niż nasz.

Na czele z Prezydentem Rzeczypospolitej, moim śp. bratem, moją śp. bratową, wielu przyjaciółmi, którzy chcieli, ze wszystkich sił chcieli, także tej zmiany dziś. Zmiany, która ma odnowić nasz kraj, która ma odnowić tą ziemię, ... i musimy ją odnowić wspólnie. Musimy ją odnowić pracą, zdecydowaniem, zaangażowaniem, i przede wszystkim wiarą w prawdę! Wiarą w to, że prawda może zwyciężyć!   -   Ale przychodząc tutaj, zabiegacie także o swoją przyszłość, przyszłość gospodarzy w wolnym kraju.

Polecam link z wypowiedzią prof. Jana Hartmana>>>>  https://www.facebook.com/1427680617534122/videos/1483885195246997/
 
image
 
12.11.13  /   wSieci.pl : "Kto podpala Polskę":  Z każdą godzina widać wyraźniej, że był przyszykowany scenariusz władzy zadania w święto Niepodległości 11 Listopada  nokautującego ciosu największej partii opozycyjnej. Może nawet z jakąś ofiarą śmiertelną zamieszek warszawskich w tle?

Portal wyborcza.pl:  „Marsze zaciśniętych ust i pięści, czyli polska odzyskana nienawiść”. To tytuł. A w  środku zdanie perełka: „Jarosław Kaczyński nie panuje nad emocjami swoich potencjalnych zwolenników, dyszących nienawiścią i żądzą zemsty”. / ... / 

Portal RMF FM   /   Wypowiedź   ministra spraw wewnętrznych, Sienkiewicza:  „Sprawcy zamieszek to środowiska narodowców poprzerastane bandyterką stadionową.   (…)    Ci ludzie to ideowe dzieci PiS”.   -   Przypomnijmy, to słowa tego samego ministra, który kazał podpalić budkę pod rosyjską Ambasadą

To, co się działo miejscami na Marszu Niepodległości najtrafniej podsumował Voice of Russia, komentując obrzucenie ambasady rosyjskiej petardami: „ Zdarzenie to było jawną prowokacją i było łatwe do przewidzenia”.  >>>>   "Myślę, że Kopacz w swoim ostatnim orędziu zapowiedziała nam wprowadzenie stanu wojennego"  >>>> http://zonacezara.blogspot.com/2015/09/mysle-ze-kopacz-w-swoim-ostatnim.html

Fot. wSieci.pl
o
image

REDAKTOR NICHNIK NIE BĘDZIE ZADOWOLONY, 

"ŹLE SIĘ DZIEJE" W PAŃSTWIE POLAN!

Redaktor Nichcik, z "Krasnej Gaziety" niczym współczesne "Słońce Peru", od dwudziestu kilku już prawie lat będący z "bożej łaski", głosicielem prawdy przewodniej, nie będzie zadowolony.- Źle się dzieje w państwie Polan!

 
Zniknie "Tęczowa Konstytucja, ... świetlny drogowskaz do przyszłości".
 
Wydawało się, że nawróceni Polanie stanowią większość i przestają wierzyć, jak ich przodkowie, w "Światowida", a oni, zamiast cześć oddawać nie całkiem "Boskiej Tęczy", poszukując prawdy, cześć oddają "Bogu, Honorowi i Ojczyźnie" -   za    nic sobie mając "prawdy objawione w świątyni Czerskiej". 
 
Źle się dzieje w państwie Polan. - Lud za nic sobie ma "tęczową religię" i jej kapłanów z kwadratowymi jajami wymalowanymi na niebiesko. Za nic sobie ma znikającą "Świętą Tęczę", którą jak fatamorganę na pustyni Gobi, zaczynają uważać za złudzenie optyczne, a nie cel zbłąkanych wędrowców, poszukiwaczy "tęczowej prawdy" i tylko "g*wna prawdy".

- Aj-waj! Aj-waj! Co to będzie? Co to będzie?
 
- Czy orgazm i pocałunki wyznawców i kapłanów boskiego "Słońca Peru", pod szkieletem niecałkiem "Boskiej Tęczy" wywołają deszcz nawrócenia, a "Słońce" na nowo przywróci, w oczach "tych na haju", tęczowy widok samego bóstwa? 

- Któż to wie?
 
- Tęcza, to zjawisko naturalne, tak jak głupota tych, którzy oddają jej cześć i na pewno się pojawi. 

- Trzeźwo myślący powinni sobie jednak odpowiedzieć na pytanie: Czy ta tęcza, to "droga mleczna do raju", czy też fatamorgana tych, co są "na haju".

Myślcie polska młodzieży, jeśli nie chcecie skończyć na śmietniku historii, bo tam lądują ci, którzy nie myślą.Droga na śmietnik jest krótka i czasem nawet całkiem klawa, ale nie zapominajcie, ona mimo wszystko, nie przestaje być drogą do bagna.
 
.....
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"Internowany" w pewnym motelu od piątku 26 Augusta 2016 r.

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor Prezydent Andrzej Duda: Trump dziękował mi za głosy Polaków: Głosy Polonii na pewno...
  • @CHESHIRE CAT Zdaniem ekspertów, płyta nie ma nic wspólnego ze samolot rozbił się, jak to...
  • Z czym się Wam kojarzy słowo IUSTITIA? Będę szczery. Jako człowiekowi "niegramotnemu", w...

Tematy w dziale