7 obserwujących
129 notek
99k odsłon
150 odsłon

Chocholi taniec RP 3 i ½

Wykop Skomentuj6

Gdzie tu zacząć?

O uwięzieniu obywatela w Krakowie za to, że chciał się ogrzać w swoim domu. 

Orwell!

O oddaniu przez PiS przewodnictwa w ideologicznie krytycznych komisjach sejmowym w ręce post-PZPR , w tym notorycznej aborcjonistki, która dopuszcza zabijanie nowonarodzonych do 12 tygodnia życia.

...maski opadły!

O Rostowskim+ 

Czy najlepszy scenarzysta by to wymyślił, że kolejny bankster z Londynu z niejasnym życiorysem, i jeszcze mniej jasnym językiem polskim, stanie się mężem zaufania dla PiS jak wcześniej był dla obozu PO-PSL?!

Wróć, w zasadzie to potwierdza "fałszywe pogłoski" o elitach 3 i 1/2 jako usytuowanych i utrzymywanych przy paśnikach władzy dzięki Układowi w Magdalence ponad 30 lat temu.

O pędzie PiS do wszelkich podwyżek publicznych danin, podatków i przejmowania, na granicy prawa, funduszy, które przejąć się da, dla łatania dziury budżetowej wywołanej produkcją kiełbasy wyborczej, a której to dziurze wyborcy nie mają prawa wiedzieć.

Fałszywe pogłoski mówią o 40 mld manka.

Tu powracamy do Rostowskiego+, dzięki któremu PiS wyjaśni czerni, że minister próbował nas zapoznać z dziurą, ale nie był w stanie "się" wyartykułować, a w ogóle to -  Polacy chcą "bezgotówkow(i)e" i nie tylko w "Bydgoszczu" 

O 2 republikańskich kongresmanach, z 3 szeregu tej partii, którzy zażądali od polskiego bantustanu obniżenia opodatkowania wydobycia miedzi w Polsce, w przededniu inwestycji amerykańskich, pod grozbą osłabienia naszego sojuszu militarnego.

Typujmy, kto tym razem nas o tym powiadomi:  czy znowu vice Prezydent Pence,  jak w przypadku zwolnienia z opodatkowania amerykańskich gigantów informatycznych?

O finansowaniu przez koncern Volkswagen badań  ADL, które uznały Polskę za najbardziej antysemicki kraj na świecie.

To jest akurat łatwe: ante portas : ogłoszenie raportu Sekretarza Stanu na bazie Aktu 447 i podążająca za tym rezolucja Kongresu USA wzywającego do zadośćuczynienia nielegalnym roszczeniom amerykańskich organizacji Przemysłu Holokaustu (za prof. Finkelsteinem).

A nie mówiwszy :) , że po wyborach będzie jazda bez trzymanki?

 

 

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale