23 obserwujących
1243 notki
910k odsłon
  151   4

Kto by nie wygrał wyborów, nie będzie to Tusk

Jedno wiemy na pewno, Amerykanie Berlina wspierać nie będą. Trzaskowski zapewne również, nie po to do USA pojechał. PiS również powinien się przygotować na to że jego rywalem w kampanii parlamentarnej będzie Trzaskowski.

Donald Tusk w rozpaczliwy sposób próbuje przypominać o swoim istnieniu. Już nie tylko ćwierkanie w interencie, pojechał też w Polskę. I z każdym kolejnym odwiedzanym miejscem robi coraz groźniejsze miny, coraz cięższe groźby czego on to nie zrobi PiS po wyborach.... Jednak jego wypowiedzi odbijają się coraz mniejszym echem... Będą cichnąć z każdym kolejnym dniem wojny na Ukrainie i z każdym kolejnym krokiem zwiększającym obecność USA w naszym regionie. 

Amerykanie nie po to wchodzą w nasz region by pozwalać na podkopywanie swojej obecności. Każde średnio rozgarnięte dziecko wie czyje interesy reprezentuje w Polsce Donald... To z tego powodu prezydent Biden w czasie swej wizyty całkowicie go pomijał. Tak jak w czasie podróży do Europy pominął Niemcy... Prezydent USA zgodził się tylko spotkać z Trzaskowskim. Amerykanie jasno dali do zrozumienia kto dla nich jest do przyjęcia jeśli chodzi o opozycję.. ..                                                                                                  Biorąc pod uwagę sprawność wywiadu USA już dziś można założyć że jeżeli Donald będzie się upierać to nagle wypłyną na światło dzienne źródła finasowania partii Tuska jak np. Kongresu Liberalno-Demokratycznego, pojawia się świadkowie. Niemcy do dziś są największym hamulcowym jeśli chodzi i wspieranie Ukrainy. Tusk do dziś nie powiedział słowa krytyki pod adresem Berlina w tej sprawie... 

Pytanie czy sam Tusk odejdzie, czy zmusi go do zniknięcia światowa geopolityka interes Ukrainy, Polski i USA. Jedno wiemy na pewno, Amerykanie Berlina wspierać nie będą. Trzaskowski zapewne również, nie po to do USA pojechał. PiS również powinien się przygotować na to że jego rywalem w kampanii parlamentarnej będzie Trzaskowski.   

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale