22 obserwujących
1233 notki
904k odsłony

Reakcja rządu na wrzutkę z Pegasusem

Naczelna Rada Adwokacka w specjalnie opracowanym raporcie stwierdziła: „Polak jest najbardziej inwigilowanym obywatelem UE”. W ubiegłym roku służby pytały o billingi obywateli 1,3 mln razy, najwięcej ze wszystkich krajów Unii. [...] NRA w raporcie zwraca uwagę, jak mocno służby nadużywają prawa i jak nie liczą się z ochroną prywatności nie tylko obywateli, ale i całych grup społecznych, takich jak dziennikarze, lekarze czy adwokaci.

Donald tęskni do 16 grudnia 1922 roku?

W ten spo­sób po­eta su­ge­ru­je de­spo­cie sa­mo­bój­stwo albo al­ter­na­tyw­nie opi­su­je ob­raz re­wo­lu­cji i pro­stych lu­dzi msz­czą­cych się na wład­cy za krwa­we czy­ny." Przyznam że rzucać takie sugestie w przestrzeni publicznej jest przejawem debilizmu bądź skrytej nadziei...na nowego Niewiadomskiego... Mało Ci Tusku katastrof i pogrzebów?

Po wyborach będziemy mieli PO-Lew?

Ludziom, pod rządami PiS-u, już niedługo będzie żyło się niestety gorzej, niż w czasach kiedy rządziła PO." Jak widać można będąc w opozycji krytykować władzę, za to że ludziom TERAZ żyje się lepiej nić pod jej rządami... Też czekacie na rządy POLewu?

Redaktor Wyborczej kocha polskiego Łukaszenkę

na portalu wyborcza.pl pod tym tytułem mamy dopisek "nie ma wolności bez Solidarności". Teraz już wiem o jaką solidarność chodzi gazecie i jej naczelnemu.. To solidarność z dyktatorem, ważne by zwalczał Kościół, patriotyzm oraz oczywiście nie obrażał Rosji czyli spadkobiercy ZSRR, patrona PRLu.

Chcieli z nas zrobić unijną Białoruś

Widzimy więc jasno że to strona rządowa i jej pomysł na poradzenie sobie z atakiem białorusko rosyjskim na naszą granicę był właściwy. Zresztą wiedział o tym każdy racjonalnie myślący obywatel naszego państwa. Pomimo tego politycy opozycji nadal usiłują wymuszać na naszych służbach granicznych zmiany zachowania. Nadal nalegają na wpuszczanie do naszego państwa nielegalnych imigrantów.

Pakt Łukaszenka-Tusk?

Napięcie na naszej granicy z Białorusią jest stopniowo eskalowane. Dzisiejszej nocy, pierwszy raz od niepamiętnych czasów w stronę służb strzegących naszych granic padł strzał ze strony służb obcego państwa. Ten fakt winien zrzucić ...