95 obserwujących
1526 notek
3056k odsłon
  241   0

Rady prezydenta Łukaszenki na czas zarazy - 27.03.2020.

Byłem przekonany, iż najlepszym sposobem obrony przed koronawirusem jest wyłączenie telewizora, no i ewentualnie zamknięcie buzi panikarzom, żyjącym obok mnie.

Jednakże jest możliwe aktywne podejście i wzięcie sprawy w swoje ręce. Takie więc rady na czas zarazy przedstawia w poniższym krótkim filmie prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko:

https://www.youtube.com/watch?v=8yelllvs5tU

Prezydent Aleksander Łukaszenko mówi, że dowiedział się od zagranicznych specjalistów iż COVID-19 nie lubi wysokich temperatur i koronawirus ginie już w temperaturze +60ºC.

Prezydent Aleksander Grigoriewicz Łukaszenko powiedział już kiedyś, że w celu zwalczenia tego wirusa należy chodzić do sauny i wygrzać zarazę. Poza tym lekarze radzą, aby ręce myć w alkoholu o stężeniu przynajmniej 70%. Nasi ludzie radzą zaś dodatkowo po wyjściu z sauny wypić setkę wódki. Wódka ma 40% alkoholu, ale też nie zaszkodzi, po setce każdy wytrzeźwieje do Dnia Zwycięstwa.

Prezydent Białorusi opowiada, że ta porada została skrytykowana przez Władimira Żyrinowskiego. Władimir Wolfowicz Żyrinowski miał jednak przyjść do domu i poprosić żonę o setkę wódki w celu zwalczenia koronawirusa. Żona jednak zaprotestowała wskazując, że publicznie skrytykował Łukaszenkę za rady o zwalczaniu koronawirusa alkoholem. Władimir Wolfowicz powiedział wtedy: "To mówiłem publicznie. Łukaszenko nie jest głupi, skoro tak radzi. Nalej, pójdę do bani (sauny)!" Żona na to: "Ale po rosyjsku wódkę pije się po saunie!" Żyrinowski odpowiada: "To jest po rosyjsku, a ja po żydowsku, setkę przed sauną i setkę po saunie!"


Przetłumaczył:   Metro

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale