niepokręcony @Karolina Nowicka A jak nazwać tego, który by nie zagłosował? Komentarz do notki: Śmierć małego dziecka – kto jest temu winien?
niepokręcony @Natanaela Hyba proboszcz zepsół tobie chómor. Komentarz do notki: Śmierć małego dziecka – kto jest temu winien?
niepokręcony @Logicznie myślący A co ja komu zrobiłem, żeby wypisywać przez pół dnia jego grzechy. Idź choćby na blog pani Edyty i sobie poczytaj swoje grzeszki. Komentarz do notki: Jestem rasistą!
niepokręcony @qwardian Starzy ludzie często samotni potrzebują przyjaciela. Mogą do niego się odezwać i zmuszają dziadersa do wyjścia z domu dla tak potrzebnego ruchu w tym wieku. Komentarz do notki: Jestem rasistą!
niepokręcony @Logicznie myślący Wystarczy zachować się kulturalnie, a nie będzie blokady. I nie pisz, że jesteś. Komentarz do notki: Jestem rasistą!
niepokręcony CD. Formy zaimka osobowego "ja" w celowniku. Reguła: komu ---- akcentowane „mnie” nieakcentowane „mi” Spróbujmy w odniesieniu... Komentarz do notki: Neverending story - honor wg blogera "Eternity" - ciąg dalszy ciągu dalszego - odcinek 4
niepokręcony Za dużo domysłów… za wcześnie na wieszanie psów. Podobno miała iść do więzienia na 4 miesiące. A prawo polskie zakłada kary od 6 miesięcy wzwyż. Poczekajmy z osądami. Komentarz do notki: Śmierć małego dziecka – kto jest temu winien?
niepokręcony @gini ma rację… to nie był ten przypadek "nie nadajace sie na matke" Komentarz do notki: Śmierć małego dziecka – kto jest temu winien?
niepokręcony Co mam podać? Podaj mi to czy podaj mnie to? Podaj mnie, co chcesz czy podaj mi, co chcesz? Komentarz do notki: Neverending story - honor wg blogera "Eternity" - ciąg dalszy ciągu dalszego - odcinek 4
niepokręcony @Logicznie myślący „Wyjaśnienie wygenerowane przez AI” Tam są zasady, a nie odpowiedź na moje pytanie. Komentarz do notki: Neverending story - honor wg blogera "Eternity" - ciąg dalszy ciągu dalszego - odcinek 4