Oprawa kibiców Legii Warszawa.
Oprawa kibiców Legii Warszawa.

Życzył śmierci Kaczyńskiemu. Koniec umowy Legii z firmą i dyrektorem hejterem

Redakcja Redakcja Legia Warszawa Obserwuj temat Obserwuj notkę 74
Legia Warszawa zakończyła współpracę z firmą ZinZino, dostarczającą do klubu suplementów. Powód? Agresywne wpisy dyrektora sprzedaży, który pod nickiem "FanTomas Szary" obraża polityków i wyborców PiS, a także wielu dziennikarzy.

- Do grona partnerów Legii Warszawa dołączyła międzynarodowa firma ZinZino, która zapewni suplementy diety dla drużyn piłkarskich Legii - czytamy w komunikacie klubu sprzed roku. Na zdjęciu obok prezesa klubu Dariusza Mioduskiego pozuje Tomasz Stanisławski, dyrektor ds. sprzedaży w ZinZino. Na trop internauty, znanego pod nickiem "FanTomas Szary" wpadła jedna z prawicowych użytkowniczek Twittera. 

Zobacz:

Typujemy wyniki Ekstraklasy!

- Mam pytanie. Dobrze się czujecie podpisując umowę z ZinZino, a konkretnie z jej dyrektorem regionalnym Stanisławskim, który jest najbardziej nienawistnym hejterem na Twitterze, życzącym śmierci Kaczyńskiemu? - pytała Emilia Kamińska. 

Internauta życzył wprost Jarosławowi Kaczyńskiemu śmierci. Wyzywał też dziennikarzy, którzy nie deklarują się jako zwolennicy opozycji. 

Do doniesień na temat dyrektora z ZinZino odniosła się rzeczniczka prasowa Legii, Iza Kruk. Mistrz Polski nie przedłużył umowy z firmą.

- W 2020 roku Klub podpisał umowę z renomowaną, międzynarodową firmą ZinZino, która dostarcza dla wielu podmiotów wysokiej jakości produkty wykorzystywane do suplementacji. Klub nie ma jednak wpływu na politykę kadrową zewnętrznej firmy i zachowania zatrudnianych w niej osób - podano w oświadczeniu.

- Jednocześnie podkreślamy, że wszelkie przejawy agresji, także słownej, w publicznym wyrażaniu jakichkolwiek poglądów, uważamy za nieakceptowalne. Informujemy, że okres obowiązywania umowy się zakończył i Klub podjął decyzję o jej nieprzedłużaniu - zdecydowała Legia Warszawa. 


GW

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport