W weekend nie zapłacimy Blikiem! Utrudnienia w bankach

W weekend nie zapłacimy Blikiem.
W weekend nie zapłacimy Blikiem.
W części banków nie zapłacimy Blikiem. W ten weekend przerwy techniczne dadzą się we znaki. Klienci musza być przygotowani na brak możliwości zapłacenia kartą za zakupy online. Utrudnienia pojawią się również przy korzystaniu z aplikacji i serwisu.

Jak podaje portal Bankier.pl w najbliższy weekend klienci sześciu banków nie skorzystają z Blika. Prace serwisowe zapowiedział: PKO Bank Polski, Inteligo, Santander Bank Polska, Alior Bank, Nest Bank oraz Bank Polskiej Spółdzielczości.

Klienci PKO Banku Polskiego i Inteligo nie zapłacą Blikiem

Klienci PKO Banku Polskiego i Inteligo nie wykonają międzybankowych przelewów na telefon Blik i natychmiastowych (Express Elixir) w sobotę (4 września). Tego samego dnia wystąpi również przerwa w możliwości zlecania przelewów zagranicznych (DPW), która potrwa do godziny 12:30. Portal podaje, że zarówno PKO jak i Inteligo będą przeprowadzać prace modernizacyjne.

Zobacz także: Polski kandydat do Oscara. "Żeby nie było śladów Jana P. Matuszyńskiego

Santander Bank Polska również z przerwą techniczną

Utrudnienia czekają również klientów Santander Bank Polska. Na portalu czytamy, że od północy do godziny 3:00 niedostępny będzie serwis bankowości internetowej i aplikacja mobilna. W dodatku podczas przerwy technicznej klienci Santandera nie skorzystają z usługi Blik.

Zobacz także: Łowcy Pedofilów wzbudzają kontrowersje. Ich działanie często przynosi więcej szkód

Alior Bank – prace serwisowe

Przerwa techniczna w Alior Banku rozpocznie się w sobotę (4 września) o godzinie 23:00 i potrwa do niedzieli (5 września) do godziny 8:00. W tych godzinach niedostępna będzie bankowość internetowa i mobilna.

Zobacz także: Polsat Box Go już ruszył. Co oferuje nowa usługa Polsatu?

Klientów Alior Banku czekają jeszcze dwie przerwy techniczne. W sobotę (4 września) pomiędzy 9:00 a 21:00 nie skorzystają z systemu inwestycyjnego, a od piątku (3 września) od 23:30 do 23:00 w niedzielę (5 września) niedostępna będzie platforma Alior Trader 2 oraz Alior 4 Trader.

Blikiem nie zapłacimy w Nest Banku

Klienci Nest Banku nie zapłacą Blikiem w sobotę (4 września) od godziny 6:00 do 19:00. W tym czasie zablokowane będą płatności internetowe, nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych, doładowania telefonu komórkowego czy zasilenia rachunku. Niedostępne będzie również zarządzanie celami oszczędnościowymi.

Zobacz także: Messenger, Telegram, WhatsApp i Signal. Który komunikator bije rekordy?

Bank Polskiej Spółdzielczości z utrudnieniami

BPS zapowiedział, że prace serwisowe potrwają od piątku (3 września) od godziny 20:00 do 6:00 w sobotę (4 września). Klienci mogą napotkać problemy podczas korzystania z bankowości elektronicznej – podaje Bankier.pl.

Polecamy: 

NS 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka