Mata zwolniony do domu. Przyznał się do zarzutu

zdjęcie satyryczne, Instagram/osiemdziewiec
zdjęcie satyryczne, Instagram/osiemdziewiec
Mata i jego kolega usłyszeli zarzuty. 21-latek i 24-latek przyznali się do posiadania środków odurzających w postaci marihuany i zostali już zwolnieni do domu.

Policja zatrzymała Matę i jego kolegę w czwartek około godziny 23:00 na warszawskim Mokotowie. Na widok policji młodzi mężczyźni przyspieszyli kroku.

Mata i jego kolega zatrzymani przez policję

– Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok patrolu znacznie przyspieszyli swoje kroki – powiedziała w rozmowie z PAP mł. asp. Iwona Kijowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

– Podczas legitymowania obaj mężczyźni dobrowolnie z kieszeni odzieży wyciągnęli woreczki z zawartością suszu koloru brunatno-zielonego o zapachu charakterystycznym dla marihuany. Stróże prawa zatrzymali mężczyzn i zabezpieczyli ujawnioną substancję. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana – przekazała policjantka.

Zobacz: 

Mata zwolniony do domu

Dzisiaj przesłuchano 20-latków.

– 24-latek oraz 21-latek usłyszeli zarzut za posiadanie środków odurzających, a następnie zostali zwolnieni do domu – dodała mł. asp. Iwona Kijowska.

Za posiadanie narkotyków Macie i jego koledze grozi do 3 lat więzienia.

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj74 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo