Wojskowy chciał w telewizji powiedzieć prawdę o Ukrainie. Prezenter go zakrzyczał

Władimir Jeranosjan, kadr z nagrania
Władimir Jeranosjan, kadr z nagrania
W rosyjskiej telewizji „Zvezda” jeden z gości, wojskowy, chciał uczcić minutą ciszy żołnierzy poległych na Ukrainie. Prowadzący program natychmiast mu przerwał. – Co ty robisz?! – krzyczał. Do sieci trafiło nagranie zdarzenia.

Weteran chciał powiedzieć prawdę

„Zvezda” to kanał zarządzany przez rosyjskie Ministerstwo Obrony, często goszczą w nim mundurowi. Jeden z weteranów postanowił zabrać głos na temat sytuacji na Ukrainie.

- Tam są ludzie z bojowym doświadczeniem, przeszli przez Afganistan, kampanię czeczeńską, przez Donbas. Tam w rzeczywistości nasi chłopcy, a także donieccy i ługańscy oraz z sił specjalnych teraz giną, a nasze państwo…. – mówił kapitan rezerwy Władimir Jeranosjan, ekspert rosyjskiego Biura Analiz Wojskowo-Politycznych.

Zza pulpitu wyskoczył jeden z prezenterów Aleksiej Gudosznikow. - Nie, nie, nie, nie. Nie chcę tego słyszeć. Przestań! – zaczął krzyczeć.

– Oni umierają... – kontynuował wojskowy. – Stop! – krzyczał prowadzący. – Oni... poczekaj sekundę – prosił Jeranosjan. – Co? Nie możesz przestać?! – próbował go zagłuszyć gospodarz.

Co ty robisz?! - krzyczał prowadzący

– Chcę oddać cześć ich pamięci... – mówił kapitan rezerwy. – Co ty robisz?! – krzyczał dalej prowadzący.

– Ja po prostu chcę, żebyśmy teraz wstali i uczcili minutą ciszy nasze dzieci, które tam walczą za Rosję i za Donbas – powiedział Jeranosjan.

– Ja wam powiem, co nasze dzieci tam robią! Nasze dzieci tam zabijają faszystowskie gady! To triumf rosyjskiego oręża! To triumf rosyjskiej armii! To odrodzenie Rosji! – wykrzyczał prowadzący program.

Zobacz nagranie:

ja

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj39 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka