Putin przeszedł poważną operację? Zaskakujące doniesienia brytyjskich mediów

Według brytyjskich mediów Władimir Putin pod koniec zeszłego tygodnia przeszedł operację związaną z jego chorobą nowotworową. Podkreślono, że nie ma ona związku nagłym pogorszeniem jego stanu zdrowia.
Według brytyjskich mediów Władimir Putin pod koniec zeszłego tygodnia przeszedł operację związaną z jego chorobą nowotworową. Podkreślono, że nie ma ona związku nagłym pogorszeniem jego stanu zdrowia.
Według doniesień medialnych, w miniony czwartek lub piątek Władimir Putin przeszedł operację związaną z domniemaną chorobą nowotworową. Zabieg polegał na odciągnięciu płynów z jamy brzusznej.

Operacja Putina

Z informacji przekazanych przez brytyjskie media wynika, że prezydent Rosji przeszedł pod koniec zeszłego tygodnia operację związaną z jego domniemaną chorobą nowotworową. Podkreślono, że zabieg ten nie wiązał się z nagłym pogorszeniem jego zdrowia. Anonimowe źródła przekazały, że pojawienie się Putina podczas niedawnego spotkania z przedstawicielami rosyjskich służb zostało spreparowane przy pomocy technologii deep fake. 

Jak podaje RMF FM, w rzeczywistości nagranie powstało wcześniej, fingując obecność prezydenta na żywo. Podobnej techniki użyto przy tworzeniu dyskredytującego Wołodymyra Zełenskiego nagrania, w którym nawoływał Ukraińców do poddania się. 

Czytaj: Posłanka Razem apeluje o ustawowy zakaz promocji na alkohol. Wywołała burzę

Putin poważnie chory?

Światowe media od dłuższego czasu spekulują o chorobach Władimira Putina. Źródła wymieniają m. in. nowotwór, chorobę Parkinsona czy schizofrenię.

Zdaniem brytyjskich mediów, prezydent Rosji zawsze podróżuje z dziewięcioma lekarzami, a ze specjalistą od nowotworu tarczycy miał widzieć się trzydzieści pięć razy. 

Niektóre źródła spekulują też o raku krwi, jednak nie sprecyzowano o jaki dokładnie rodzaj choroby chodzi. Zdaniem ekspertów chodzić może o białaczkę lub nowotwór układu krwiotwórczego.

Media donoszą, że Putin posiada także objawy choroby Parkinsona, co widoczne miało być na niedawno opublikowanych filmach. Spekulują także o zaburzeniach schizofrenicznych. 

RB

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj44 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka