W Bydgoszczy zaginęła 12-letnia Paulina. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach

12-letnia Paulina Bryske ostani raz była widziana 12 maja. Tego dnia o godzinie 15:30 ze szkoły odebrała ją babcia. Źródło: Komenda Policji w Bydgoszczy
12-letnia Paulina Bryske ostani raz była widziana 12 maja. Tego dnia o godzinie 15:30 ze szkoły odebrała ją babcia. Źródło: Komenda Policji w Bydgoszczy
12-letnia Paulina Bryske ostatni raz była widziana 12 maja. Tego dnia o godzinie 15:30 ze szkoły odebrała ją babcia. Od tego czasu nie wróciła ani nie skontaktowała się z bliskimi. Z ustaleń śledczych wynika, że 12-latka wciąż przebywa w towarzystwie babci. Policja apeluje o kontakt do wszystkich, którzy mogą pomóc w jej odnalezieniu.

- W toku czynności ustalono, że małoletnia w dalszym ciągu przebywa w towarzystwie babci - informuje kom. Lidia Kowalska, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Dziewczynka ma około 150 cm wzrostu oraz szczupłą budowę ciała. Paulina ma długie, blond włosy i niebieskie oczy. Niestety nikt nie posiada informacji odnośnie ubioru 12-latki w dniu zaginięcia. 

Jeśli ktokolwiek posiada informacje o zaginionej, które mogą pomóc w odnalezieniu jej proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz - Wyżyny pod numerami telefonu: 47 751 14 35, 47 751 15 59 lub numerem alarmowym 112. 

Problemy z ustaleniem opieki nad dzieckiem

W 2016 roku ojciec dziewczynki, Łukasz Bryske rozpoczął głodówkę na znak protestu przeciw utrudnionemu kontaktu z córką.Twierdził wtedy, że od prawie dwóch lat nie mógł widywać się z dzieckiem.

Spór pomiędzy ojcem Pauliny, a jej matką rozpoczął się już 2011 roku. Wtedy, to rozeszli się, ale powstał problem opieki nad ich wspólnym dzieckiem. Była partnerka Łukasza Bryske twierdziła na łamach portalu bydgoszcz.naszemiasto.pl, że ona i jej mąż są co kilka miesięcy "nękani" pozwami ze strony ojca dziecka.

MP

Czytaj dalej:Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo