Rosyjska podróbka McDonald's. Hamburgery z pleśnią, nieświeże mięso w zestawach

"Wkusno i Toczka" ma problemy wizerunkowe tuż po otwarciu. Sprzedaje nieświeże wyroby. Fot. Twitter/@moslenta
"Wkusno i Toczka" ma problemy wizerunkowe tuż po otwarciu. Sprzedaje nieświeże wyroby. Fot. Twitter/@moslenta
Rosjanie zaprezentowali w czerwcu następcę McDonalds'a, czyli "Wkusno i Toczka” ("Smacznie i kropka"). Zdjęcia sfrustrowanych klientów w mediach społecznościowych weryfikują zapewnienia właścicieli fast-foodów. Na hamburgerach widać pleśń.

Zielona pleśń na hamburgerze, larwa wokół ziemniaków i frytek, nieświeże mięso, a nawet ptaki, spożywające jedzenie oczekujące na dostawę z rosyjskiej wersji McDonalds'a - tak wygląda rzeczywistość po tym, jak amerykański potentat na rynku hamburgerów opuścił kraj agresora.

Jak zauważyła działaczka opozycji i celebrytka Ksenia Sobczak, kosztujący wyroby "Smacznie i kropka" notorycznie napotykają na nieświeże jedzenie. Standardem są też "owadzie nóżki" w produktach. W samej Moskwie i okolicach otwarto 50 restauracji.  

Podróba "Maka" z pleśnią

Oligarcha Aleksander Gawor planuje do końca wakacji otworzyć 800-1000 punktów z "Wkusno i Toczka", w których Rosjanie zjedzą "podróbkę" "Maka". Lepiej zastanowić się dwa razy, niż ryzykować zdrowiem. 

 


  

"Smacznie i kropka" zapewnia miłośników fast-foodów, że wykorzystywane są składniki najwyższej jakości. - Gwarantujemy, że wszystkie normy są przestrzegane, a sprawy poszczególnych restauracji zostaną wyjaśnione - oświadczyła nowa sieciówka w Rosji.  

Czytaj: 


GW

Lubię to! Skomentuj32 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka