Koncert Jabłonki Swawole Food & Music Apple Festival w Giżycku.
Koncert Jabłonki Swawole Food & Music Apple Festival w Giżycku.

Jabłonki i Swawole, czyli na weekend do Sandomierza

Redakcja Redakcja Muzyka Obserwuj temat Obserwuj notkę 7
"Zanurz się w świat Jabłonek, w świat niezwykłych rytmów, smaków i zapachów. Chodźże z nami poswawolić, by przy muzyce i jedzeniu celebrować polską naturę i kulturę" - tymi słowami organizatorzy Festiwalu Jabłonki Swawole Food & Music Apple Festival zapraszają na koncert w Sandomierzu, który odbędzie się jutro, czyli 6 lipca. W te wakacje "jabłonkowe" koncerty odbyły się już w Toruniu i Giżycku.

"Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" w Sandomierzu

Festiwal Jabłonki Swawole Food & Music Apple Festival tego lata zaplanowano w trzech polskich miastach. W lipcu imprezy odbyły się w Toruniu i Giżycku, a ostatni zaplanowany w ramach tej serii odbędzie się już jutro w Sandomierzu.

Już od godziny 14.00 organizatorzy Jabłonek zapraszają wszystkich do „strefy apetycznej”, w której prócz specjałów kulinarnych będzie można wziąć udział w warsztatach plecenia wianków na głowę oraz robienia kwiatów jabłoni.

O godzinie 17.00 ulicami miasta przejdzie Parada z udziałem Orkiestry na Dużym Rowerze, DYM-u, bębniarzy z BAZARNIK DRUMS oraz festiwalowych Jabłonek. Podobne parady odbyły się w Toruniu i Giżycku. 


Sandomierski koncert rozpocznie się chwilę przed godziną 18.00. Na scenie wystąpią m.in. DYM, Luna, Natalia Szroeder oraz Orkiestra na Dużym Rowerze. 

Czytaj: "Chodźcie z nami poswawolić". Rusza kolejna edycja festiwalu Jabłonki

Iwo i Natalia Szroeder

Na potrzeby tegorocznej edycji festiwalu, nagrano i zrealizowano teledysk do szlagieru Anny Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc", który wykonali Iwo i Natalia Szroeder. Teledysk miał swoją premierę w czasie warszawskiej konferencji promującej Jabłonki Swawole Food & Music Apple Festival.


Oprócz dobrej muzyki, na imprezach będzie można spróbować potraw, których najważniejszym składnikiem będą polskie jabłka. Bo na tym organizatorom tegorocznych Jabłonek zależy najbardziej - aby "swawolić" i zachwycać się tym najwspanialszym polskim owocem.

Czytaj dalej: 


Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura