Koszmarna tragedia w Warszawie. Nie żyje niemowlę

Przy alei Wilanowskiej w Warszawie doszło do tragedii. Policjanci znaleźli zwłoki niemowlęcia. (fot. PAP)
Przy alei Wilanowskiej w Warszawie doszło do tragedii. Policjanci znaleźli zwłoki niemowlęcia. (fot. PAP)
Jak donosi RMF FM, funkcjonariusze policji zatrzymali matkę miesięcznej dziewczynki, której zwłoki znaleziono w mieszkaniu przy alei Wilanowskiej w Warszawie. Na miejscu obecni byli też dwaj ranni synowie kobiety.

Tragedia w Warszawie. Nie żyje niemowlę

W nocy z soboty na niedzielę RMF FM poinformowało o znalezieniu w jednym z mieszkań przy alei Wilanowskiej w Warszawie zwłok miesięcznej dziewczynki. 

W mieszkaniu byli też dwaj ranni chłopcy w wieku 3 i 9 lat. Trzylatek miał ranę tłuczoną głowy. Starszy z nich posiadał ranę ciętą szyi. Pomimo ich poważnego stanu, nie ma zagrożenia życia. Obaj trafili do szpitala.

Około północy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od babci dzieci, po tym jak otrzymała ona wiadomość od jednego z wnuczków o treści "mama chce nas pozabijać".

Matka uciekła z miejsca zdarzenia

Jak donosi RMF FM, 32-latka uciekła z miejsca zdarzenia. Z ustaleń rozgłośni wynika, że w niedzielę po południu udało się ją zatrzymać w jednym z podwarszawskich powiatów. 

— Byliśmy przez kilka godzin krok za nią — powiedział reporterowi RMF FM jeden z policjantów. Jak podano, wszystko wskazuje na to, że kobieta pozbawiła życia swoje najmłodsze dziecko oraz próbowała zabić też dwóch swoich synów.


RB

Czytaj także:

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo