Ojciec Tadeusz Rydzyk na nagraniu opublikowanym na tiktokowym profilu TV Trwam zaprezentował dwa modele samochodów Maybach. (fot. TikTok)
Ojciec Tadeusz Rydzyk na nagraniu opublikowanym na tiktokowym profilu TV Trwam zaprezentował dwa modele samochodów Maybach. (fot. TikTok)

Rydzyk chwali się Maybachami na TikToku. Nagranie podbija internet

Redakcja Redakcja Religia Obserwuj temat Obserwuj notkę 37
Na profilu TV Trwam na TikToku pojawiło się nagranie z udziałem ojca Tadeusza Rydzyka. Zwrócił się on do osób, które "pytają, gdzie są te Maybachy". Szef Radia Maryja pokazał internautom dwa modele samochodów oraz opowiedział, skąd je ma.

Rydzyk pokazuje Maybachy

Film na profilu TV Trwam na TikToku szybko zdobył dużą popularność wśród internautów. W ciągu dwóch dni wyświetlono go ponad 600 tysięcy razy.

— Dla wszystkich ciekawskich – mówił Rydzyk. — Niejednokrotnie mnie pytają, gdzie są te Maybachy. Przychodzą i szukają, gdzie są te Maybachy. Otóż tu są te Maybachy — powiedział pokazując na dwa małe modele samochodów stojące na stole.

Wyjaśnił, że jeden z nich otrzymał w prezencie od "pani Beaty z Londynu", zaś drugi to "prezent od przyjaciół rodziny pewnej z Torunia”. 


Maybachy od bezdomnego

W 2016 roku podczas audycji "W Naszej Rodzinie" Rydzyk stwierdził, że otrzymał od bezdomnego dwa samochody. 

— Akurat ten samochód to dostaliśmy – nie wiecie o tym – od bezdomnego — mówił Rydzyk.

Dziennikarz nie krył zdumienia, na co szef Radia Maryja zareagował:

— Tak, dwa samochody dostaliśmy. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody – tłumaczył. – Pan Stanisław z Warszawy. Niestety zmarł — dodał.

Po tym wywiadzie internauci prześmiewczo komentowali, że Rydzyk dostał od bezdomnego dwa Maybachy. Szef TV Trwam jednak zaprzeczył, tłumacząc, że chodzi o "skromne Volkswageny". Dodał, że wspominany bezdomny wygrał na loterii ponad milion złotych.

— Wygrał, jak opowiadał, 1 milion 350 tysięcy. Mówił: zawsze z wami różaniec mówię, i wy robicie tak dobrą robotę dla Polski — mówił Rydzyk.

 

RB

Czytaj dalej: 


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj37 Obserwuj notkę

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo