(Śpiewak złoży zawiadomienie do prokuratury ws. Kanału Sportowego. Fot. Salon24, Instagram/@krzysztof.stanowski)
(Śpiewak złoży zawiadomienie do prokuratury ws. Kanału Sportowego. Fot. Salon24, Instagram/@krzysztof.stanowski)

Śpiewak złoży donos na Kanał Sportowy. Stanowski odpowiada

Redakcja Redakcja Przestępczość Obserwuj temat Obserwuj notkę 4
Kanał Sportowy wraz z marką Tyskie stworzyli limitowaną edycję piwa. Promowanie tego produktu nie spodobało się aktywiście Janowi Śpiewakowi. Zapowiedział on, że złoży z tego powodu zawiadomienie do prokuratury. W swoim stylu na decyzję Śpiewaka zareagował dziennikarz i jeden z twórców Kanału Sportowego Krzysztof Stanowski.

Kanał Sportowy z nowym produktem

O piwie Kanału Sportowego mówiono już jakiś czas temu, gdy do sprzedaży weszły limitowane kufle. Okazało się, że na trunek trzeba jeszcze chwilę poczekać. Jednak na ostanim spotkaniu zarządu Kanału Sportowego dowiedzieliśmy się, że piwo wchodzi do sprzedaży 26 kwietnia. 

Sport Lager, bo tak nazywa się produkt utworzony przez browar Tyskie we współpracy z Kanałem Sportowym jest dostępny w sieci sklepów Żabka w całej Polsce. Piwo ma 4,6 proc. alkoholu. 

– Sport Lager jest fizyczną manifestacją idei marki Tyskie, która łączy mimo różnic. Wspólne piwo dla fanów sportu to zwieńczenie współpracy pomysłodawców Kanału Sportowego, czyli oryginalnego połączenia różnorodnych stylów i osobowości, a także ukoronowanie naszej relacji z Kanałem Sportowym. Nowe piwo to siła bycia na TY zamknięta w jednej puszce – komentuje w komunikacie prasowym Wojciech Szerszeń, junior brand manager browaru Tyskie.

Jan Śpiewak reaguje. Złoży pozew 

Reklamowanie przez Kanał Sportowy alkoholu nie spodobało się aktywiście Janowi Śpiewakowi. W dość ostrym wpisie poinformował, że złoży on z tego powodu zawiadomienie do prokuratury. 

"Dzisiaj złożę zawiadomienie do prokuraury na Kanał Sportowy.Trzeba tę internetową melinę od reklamy hazardu i nielegalnej reklamy alko wreszcie zamknąć. Zbijają fortunę na krzywdzie ludzi. Obrzydliwe" – napisał. 

Wymiana zdań między Stanowskim a Śpiewakiem 

O wpisie dzięki jednemu z użytkowników Twittera dowiedział się Krzysztof Stanowski. Jeden z założycieli Kanału Sportowego stwierdził, że "nie może odpisać, bo idzie do Żabki". 

"Nie mogę odpisać, bo jestem upadłym hipokrytą celebrytą bez moralności, który na łamaniu prawa i niszczeniu ludziom życia zbija majątek" – odparł Śpiewak. 

"Spoko, ale ja pisałem do Kamila" – skwitował dziennikarz. 

MP

(Śpiewak złoży zawiadomienie do prokuratury ws. Kanału Sportowego. Fot. Salon24, Instagram/@krzysztof.stanowski)

Czytaj dalej:

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo